asien-ka92
08.02.10, 17:59
Witam. Moja przyszła teściowa jest chora na epilepsje. I w tym problem jest czy mój chłopak mógłby być chory. Ona podobno nie ma ataków od 7 lat. Ostatnio się zrobiła dziwna, dlatego że wygadywała nie pojęte dla mnie rzeczy i nawet za dużo powiedziała i nawet gdy powiedziała to nie dokończyła zdania, a właściwie słowa. Nie wiem czy to przez tą chorobę, czytałam ze takie chore osoby mają dziwne emocje. Chciałabym podyskutować na ten temat. A teraz wrócę do mojego chłopaka, on ma od urodzenia duża głowę. Czy mógłby mieć padaczkę? Czy można padaczkę wykryć jak nie ma ataków? Chciałabym wiedzieć i czy najszybciej iść z nim zrobić badania? Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam i trzymajcie się!