pietruszynka1
28.01.08, 21:32
Witam serdecznie! Mam pytanie w imieniu mojej kolezanki. ma ona córeczkę
trzyletnią, która bierze od póltora roku Depakine w syropie. Czy skutkiem
ubocznym tego leku mogą być zaburzenia w mowie(jeszcze do tej pory nic nie
mówi). I jeszcze na dodatek ostatnio ukruszyły się jej córce ząbki, czy to też
może być skutkiem ubocznym brania tego leku.