Dodaj do ulubionych

depakine- skutki uboczne, dziecko trzyletnie

28.01.08, 21:32
Witam serdecznie! Mam pytanie w imieniu mojej kolezanki. ma ona córeczkę
trzyletnią, która bierze od póltora roku Depakine w syropie. Czy skutkiem
ubocznym tego leku mogą być zaburzenia w mowie(jeszcze do tej pory nic nie
mówi). I jeszcze na dodatek ostatnio ukruszyły się jej córce ząbki, czy to też
może być skutkiem ubocznym brania tego leku.
Obserwuj wątek
    • drugi-magda36 Re: depakine- skutki uboczne, dziecko trzyletnie 30.01.08, 14:49
      zeby raczej nie, natomiast brak mowy raczej wiazalabym z epilepsja a
      nie skutkami ubocznymi depakine, moze jakies zaburzenia mowy....moje
      dziecko ma takie ale nikt nie umie mi odpowiedziec czy sa one
      wynikiem padaczki z ogniskiem w lewej polkuli tam gdzie osrodki mowy
      czy leku czy po prostu zaburzen emocjonalnych albo wszystkiego
      razem, magda.
      • very.martini Re: depakine- skutki uboczne, dziecko trzyletnie 30.01.08, 17:12
        A ja po kwasie walproinowym (tylko w innym leku) zaczęłam mieć
        czasami problemy z mówieniem, najczęściej objawia się to tak, że nie
        mogę znależć słowa. Generalnie, muszę się teraz bardziej
        koncentrować, żeby mówić.

        A zęby to móże od cukru w syropie?

        16%VOL
        22%VAT

        --
        takie tam... forum homeopatia
        • drugi-magda36 very martini 18.02.08, 23:34
          mala po kwasie walproinowym depakine ma problem z wyslowieniem sie
          (a moze z powodu epi?) czasem mowi super a czasedm jakby do trzech
          nie umiala zliczyc, zaczyna cos mowic za chwile nie wie co chciala
          powiedziec, jakas taka pustka w oczach... Boje sie czy jej epi nie
          przeradza sie w jakis zespol np. landau-klefnera ktory prowadzi
          nawet do braku rozumienia mowy a co za tym idzie ludzie przestaja
          mowic, tu tez sa rozne opoznienia w rozwoju jak na razie rozwija sie
          ok.magda.
    • alve-o Re: depakine- skutki uboczne, dziecko trzyletnie 18.02.08, 19:28
      A czy spotkała się Pani z preparatem ziołowym Alveo?U osób zażywających Alveo znacznie zmniejszyły się ataki .Pozdrawiam Anna mój adres aneku1@interia.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka