Dodaj do ulubionych

Monstermamo gratulacje

14.06.06, 09:21
Monstermamo, gratulujemy nowego Monstera
Witaj Teodorze na świeciesmile

Obserwuj wątek
    • mac62 Re: Monstermamo gratulacje 14.06.06, 09:35
      gratuluję gratuluję- niech zdrowo rośnie Monsterino-Teodorino
      • karinka21 Re: Monstermamo gratulacje 14.06.06, 09:58
        ale niespodziankasmile Kibicowałam na mamach oczekujących, miałam nadzieję, że już
        po wszystkim i jednak, gratuluję z całego serca i żebyście szybko wrócili do
        domciu!!!
    • olioliwa Re: Monstermamo gratulacje 14.06.06, 10:37
      Dużo zdrówka Teodorku i Monstermamo!
      Bądź wesołym smykiem , jak rodzeństwosmile
      mama rówieśnicy Nawojki - Ola
      Nawojka
    • kropka415 hiphip 14.06.06, 13:25
      hura, gratulacje jeszcze raz
    • kasiask Re: Monstermamo gratulacje 14.06.06, 15:30
      Witaj Teodorku! Rośnij zdrowo!
      Wielkie gratulacje dla monstermamy!!

      A z moich doniesień wynika, że Teodorek jest sporym Teodorem, bo waży około 4
      kilo!
    • magduniar3 Re: Monstermamo gratulacje 14.06.06, 16:10
      To jeszcze raz - gratulacje Monstermamo. Niech nam żyje Teodorek. Wiwat! I
      niech rośnie zdrowo.
      • dominikapoziomka Re: Monstermamo gratulacje 14.06.06, 18:50
        I ja gratuluję!!!
        • mamaanieli Re: Monstermamo gratulacje 14.06.06, 19:35
          I jasmile
          • wartburga Bardzo gratuluje :)))) 14.06.06, 20:08
    • kokko4 Re: Monstermamo gratulacje 14.06.06, 21:47
      Serdeczne gratulacje!!!!Teodor to piękne imię!Zyczę Wam samych zdrowych i
      radosnych chwil
      • agnieszkas72 Re: Monstermamo gratulacje 15.06.06, 02:28
        Gratulacje!!!Niech Wam Teodor zdrowo rośnie i zawsze będzie dla Was wielką radością!
        • nastka_7 Re: Monstermamo gratulacje 15.06.06, 16:17
          No to jeszce raz GRATULACJE dla mamusi i Teodorka smile)
    • akve Re: Monstermamo gratulacje 15.06.06, 23:25
      Wszystkiego najlepszego dla całej rodziny !
      Witaj Teodor smile
      • kalpa Re: Monstermamo gratulacje 16.06.06, 23:45
        Super!!!!
        Wszystkiego najlepszego i duuużo zdrówkasmile)))
        Kalpa
    • nata76 Re: Monstermamo gratulacje 17.06.06, 18:11
      Ja tez gratuluję sredecznie!!!!!
    • mama_kasia Re: Monstermamo gratulacje 22.06.06, 23:46
      Z opóźnieniem, ale szczerze - gratuluję smile
      • monstermama Monstermama dziękuje:))) 23.06.06, 14:46
        Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa i życzenia - dziękuję bardzo - szalenie
        miła niespodziankasmile
        Teodor ma już 10 dni, piersi dostosowały już podaż do popytu, Teodorino je w
        nocy co 3 godziny, więc się w miarę wysypiamwink Starsze Monstery zazdrosne,
        szczególnie Robert, więc się docieramy wszyscy w piątkę.
        Ale zapach noworodka jest pięknysmile))
        W szpitalu leżałam z kobitką, która właśnie urodziła szóste dziecko -
        pierwszego chłopca zresztą i była tak samo zachwycona tym zapachem, nawet
        kupek, jak jasmile To NIGDY się nie znudzismile
        Pozdrawiam Was serdecznie, kochane wielodzietne i jeszcze raz dziękuję.
        ps
        Ciężko pisze się na komputerze, gdy Młody wisi u piersi...
      • zuzanna56 Re: Monstermamo gratulacje 26.06.06, 18:49
        I jeszcze ja. Gratuluję!
        • jol5.po Re: Monstermamo gratulacje 27.06.06, 12:40
          Teodorino
          jak to ślicznie brzmismile)

          >Ale zapach noworodka jest pięknysmile)) (...) To NIGDY się nie znudzismile<
          o taksmile)
          • jol5.po Re: Monstermamo gratulacje 28.06.06, 13:35
            Montermamo, a wiesz Ty, że masz tutaj
            forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=40115&t=1150268033119wejściówkę??
            (link przez "wielomamy prowatnie" we wstępie)
            • monstermama Dziękuję Jolu:) 29.06.06, 12:57

    • olioliwa Re: Monstermamo gratulacje 28.06.06, 15:27
      a po Oliwie chodzi Teodorek na którego rodzice wołają Teośsmile

      Nawojka
      • monstermama A Monstery 29.06.06, 12:57
        mówią na Teodora - Teodoreksmile
        Ja różnie - Teoś też, chociaż najczęściej Żółwiksmile
        Bo to Teodorino jestsmile
        • jol5.po Re: A Monstery 29.06.06, 13:50
          a tam na górze zgubiłam wyraz - miało być, że masz WEJśCIóWKę
          A ja o małym mówię mały, a czasmi wyrwie mi się Antoni, to dopiero jest
          zestawienie, niecałe 5 kilo i takie powazne imięwink
          Teodorino brzmi rozkoszniesmile
    • mamamonika Re: Monstermamo gratulacje 03.07.06, 16:03
      I od nas też przyjmijcie najserdeczniejsze gratulacje smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka