jol5.po 14.06.06, 09:21 Monstermamo, gratulujemy nowego Monstera Witaj Teodorze na świecie Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mac62 Re: Monstermamo gratulacje 14.06.06, 09:35 gratuluję gratuluję- niech zdrowo rośnie Monsterino-Teodorino Odpowiedz Link
karinka21 Re: Monstermamo gratulacje 14.06.06, 09:58 ale niespodzianka Kibicowałam na mamach oczekujących, miałam nadzieję, że już po wszystkim i jednak, gratuluję z całego serca i żebyście szybko wrócili do domciu!!! Odpowiedz Link
olioliwa Re: Monstermamo gratulacje 14.06.06, 10:37 Dużo zdrówka Teodorku i Monstermamo! Bądź wesołym smykiem , jak rodzeństwo mama rówieśnicy Nawojki - Ola Nawojka Odpowiedz Link
kasiask Re: Monstermamo gratulacje 14.06.06, 15:30 Witaj Teodorku! Rośnij zdrowo! Wielkie gratulacje dla monstermamy!! A z moich doniesień wynika, że Teodorek jest sporym Teodorem, bo waży około 4 kilo! Odpowiedz Link
magduniar3 Re: Monstermamo gratulacje 14.06.06, 16:10 To jeszcze raz - gratulacje Monstermamo. Niech nam żyje Teodorek. Wiwat! I niech rośnie zdrowo. Odpowiedz Link
kokko4 Re: Monstermamo gratulacje 14.06.06, 21:47 Serdeczne gratulacje!!!!Teodor to piękne imię!Zyczę Wam samych zdrowych i radosnych chwil Odpowiedz Link
agnieszkas72 Re: Monstermamo gratulacje 15.06.06, 02:28 Gratulacje!!!Niech Wam Teodor zdrowo rośnie i zawsze będzie dla Was wielką radością! Odpowiedz Link
nastka_7 Re: Monstermamo gratulacje 15.06.06, 16:17 No to jeszce raz GRATULACJE dla mamusi i Teodorka ) Odpowiedz Link
akve Re: Monstermamo gratulacje 15.06.06, 23:25 Wszystkiego najlepszego dla całej rodziny ! Witaj Teodor Odpowiedz Link
kalpa Re: Monstermamo gratulacje 16.06.06, 23:45 Super!!!! Wszystkiego najlepszego i duuużo zdrówka))) Kalpa Odpowiedz Link
mama_kasia Re: Monstermamo gratulacje 22.06.06, 23:46 Z opóźnieniem, ale szczerze - gratuluję Odpowiedz Link
monstermama Monstermama dziękuje:))) 23.06.06, 14:46 Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa i życzenia - dziękuję bardzo - szalenie miła niespodzianka Teodor ma już 10 dni, piersi dostosowały już podaż do popytu, Teodorino je w nocy co 3 godziny, więc się w miarę wysypiam Starsze Monstery zazdrosne, szczególnie Robert, więc się docieramy wszyscy w piątkę. Ale zapach noworodka jest piękny)) W szpitalu leżałam z kobitką, która właśnie urodziła szóste dziecko - pierwszego chłopca zresztą i była tak samo zachwycona tym zapachem, nawet kupek, jak ja To NIGDY się nie znudzi Pozdrawiam Was serdecznie, kochane wielodzietne i jeszcze raz dziękuję. ps Ciężko pisze się na komputerze, gdy Młody wisi u piersi... Odpowiedz Link
jol5.po Re: Monstermamo gratulacje 27.06.06, 12:40 Teodorino jak to ślicznie brzmi) >Ale zapach noworodka jest piękny)) (...) To NIGDY się nie znudzi< o tak) Odpowiedz Link
jol5.po Re: Monstermamo gratulacje 28.06.06, 13:35 Montermamo, a wiesz Ty, że masz tutaj forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=40115&t=1150268033119wejściówkę?? (link przez "wielomamy prowatnie" we wstępie) Odpowiedz Link
olioliwa Re: Monstermamo gratulacje 28.06.06, 15:27 a po Oliwie chodzi Teodorek na którego rodzice wołają Teoś Nawojka Odpowiedz Link
monstermama A Monstery 29.06.06, 12:57 mówią na Teodora - Teodorek Ja różnie - Teoś też, chociaż najczęściej Żółwik Bo to Teodorino jest Odpowiedz Link
jol5.po Re: A Monstery 29.06.06, 13:50 a tam na górze zgubiłam wyraz - miało być, że masz WEJśCIóWKę A ja o małym mówię mały, a czasmi wyrwie mi się Antoni, to dopiero jest zestawienie, niecałe 5 kilo i takie powazne imię Teodorino brzmi rozkosznie Odpowiedz Link
mamamonika Re: Monstermamo gratulacje 03.07.06, 16:03 I od nas też przyjmijcie najserdeczniejsze gratulacje Odpowiedz Link