aneta05 14.01.05, 03:17 Dodalam pare fotek bo tak mi sie to spodobalo i nawet zalozylam nowy album w "przyrodzie" pod tytulem "rzeka." Jesli sie za bardzo szarogesie to prosze mnie usunac. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asica74 Re: Zdjecia 14.01.05, 20:58 zadnego usuwania nie bedzie, takie szarogeszenie jest jednym z najzdrowszych a z ta rzeka przypomniala mi sie niedawna historia, bardzo smutna. Dwoje turystow z UK, wdalo sie w jakas sprzeczke z wlasciwielem baru nad rzeka Kwai, no i skonczylo sie to bardzo tragicznie - gosc zastrzelil ich oboje Odpowiedz Link
aneta05 Re: Zdjecia 16.01.05, 05:15 asica74 napisała: > zadnego usuwania nie bedzie, takie szarogeszenie jest jednym z najzdrowszych :- > ) > > a z ta rzeka przypomniala mi sie niedawna historia, bardzo smutna. Dwoje > turystow z UK, wdalo sie w jakas sprzeczke z wlasciwielem baru nad rzeka Kwai, > no i skonczylo sie to bardzo tragicznie - gosc zastrzelil ich oboje Tak, slyszalam o tym wydzrzeniu przed naszym wyjazdem, ale my spedzilismy w tamtej okolicy czas bardzo przyjemnie i nic strasznego sie nie wydarzylo. Odpowiedz Link