14.01.05, 03:17
Dodalam pare fotek bo tak mi sie to spodobalo i nawet zalozylam nowy album w
"przyrodzie" pod tytulem "rzeka." Jesli sie za bardzo szarogesie to prosze
mnie usunac.
Obserwuj wątek
    • asica74 Re: Zdjecia 14.01.05, 20:58
      zadnego usuwania nie bedzie, takie szarogeszenie jest jednym z najzdrowszych smile

      a z ta rzeka przypomniala mi sie niedawna historia, bardzo smutna. Dwoje
      turystow z UK, wdalo sie w jakas sprzeczke z wlasciwielem baru nad rzeka Kwai,
      no i skonczylo sie to bardzo tragicznie - gosc zastrzelil ich oboje sad
      • aneta05 Re: Zdjecia 16.01.05, 05:15
        asica74 napisała:

        > zadnego usuwania nie bedzie, takie szarogeszenie jest jednym z najzdrowszych :-
        > )
        >
        > a z ta rzeka przypomniala mi sie niedawna historia, bardzo smutna. Dwoje
        > turystow z UK, wdalo sie w jakas sprzeczke z wlasciwielem baru nad rzeka Kwai,
        > no i skonczylo sie to bardzo tragicznie - gosc zastrzelil ich oboje sad

        Tak, slyszalam o tym wydzrzeniu przed naszym wyjazdem, ale my spedzilismy w
        tamtej okolicy czas bardzo przyjemnie i nic strasznego sie nie wydarzylo.
        • mulinka Re: Zdjecia 16.01.05, 05:42
          a rzeka piekna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka