Dodaj do ulubionych

Pranie tapicerki samochodowej

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.07.12, 09:56
Witam
Gdzie w Wałbrzychu lub okolicy można wyprać tapicerkę w samochodzie? Zależy mi na sprawdzonej firmie (osobie) która nie zedrze a zrobi dobrze swoją robotę.
Co sprawdzonego możecie polecić? Nie koniecznie myjnia samochodowa fachowcy od dywanów i mebli z doswiadczeniem w tapicerce samochodowej też mile widziani.
Z góry dziękuję
Obserwuj wątek
    • goodman_7 Re: Pranie tapicerki samochodowej 22.03.19, 20:06
      Witam wszystkich. Trochę obok tematu, ale czy ktoś korzystał z usług prania tapicerki meblowej z firmy pranie-tapicerek.eu/ Chodzi o pranie narożnika i krzeseł. Ewentualnie ktoś inny kto zrobi to profesjonalnie bo raz nabrałem się na „tanie pranie” i nawet ta dziewczna która przyjechała do prania nie miała odkurzacza, żeby odkurzyć na sucho materiał i musiałem wyciągać z garażu swój odkurzacz. Bardzo się upierała, że wystarczy na mokro. Kogo polecacie?
    • agnieszka1988 Re: Pranie tapicerki samochodowej 27.03.19, 09:31
      Do prania narożnika była u mnie firma godna polecenia chyba są z Wałbrzycha lub Świdnicy ale obsługują spory teren bo byli też u koleżanki w Strzegomiu i ona dała mi numer tel. 666 700 203 pranie-tapicerek-dolnoslaskie.pl/ Może i nie jest najtaniej w okolicy ale naprawdę się starają i są tego efekty.
    • www.pranie-tapicerek.eu Re: Pranie tapicerki samochodowej 27.12.19, 13:46
      Nasza firma zajmuje się praniem tapicerki meblowej, dywanów oraz wykładzin. Pranie odbywa się u klienta. Jesteśmy w stanie skutecznie przywrócić dawny blask Twojej tapicerce meblowej. Dogłębnie wyczyścimy wykładziny oraz usuniemy uporczywe plamy z narożnika, sofy czy też foteli. Podejmiemy się czyszczenia oraz konserwacji mebli skórzanych. Chcesz zadbać o zdrowe otoczenie wolne od roztoczy i drobnoustrojów? – zadzwoń i dopytaj się o szczegóły interesującej Cię usługi– wiemy jak prać skutecznie!

Zakres usług oferowanych z dojazdem do klienta:

Czyszczenie narożników, kanap, sof, wersalek, foteli, krzeseł
      Czyszczenie mebli tapicerowanych i skórzanych
      Gruntowne pranie dywanów z długim i krótkim włosiem
      Pranie wykładzin domowych
      Pranie wykładzin biurowych i obiektowych
      Usuwanie roztoczy, działanie antyalergiczne
      Usuwanie plam i zabrudzeń
      Wyczyszczenie zabrudzeń i neutralizacja zapachów
      Usuwanie uporczywych plam i nieprzyjemnych zapachów
      Czyszczenie oraz konserwacja mebli skórzanych

tel. 666 944 996
      www.pranie-tapicerek.eu/
      pranie-tapicerek.com.pl/

Nasze realizacje / tagi:
      pranie kanapy świdnica, pranie sofy wałbrzych, pranie wersalki świebodzice, czyszczenie wykładzin wrocław, pranie dywanów żarów, pranie foteli jaworzyna śląska, czyszczenie krzeseł kamienna góra, pranie tapicerki jelenia góra, czyszczenie tapczanu lubawka, czyszczenie mebli bolków, mycie kanapy rozkładanej boguszów-gorce, pranie sof dobromierz, czyszczenie puf jedlina-zdrój, pranie fotela małego szczawno-zdrój, pranie fotela biurkowego jelenia góra, pranie amerykanki karpacz, pranie narożnika strzegom, czyszczenie wykładzin świdnica, czyszczenie krzeseł bankietowych wałbrzych,
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka