Gość: Karolina
IP: *.walbrzych.dialog.net.pl
21.06.07, 17:31
Czy Urzad Pracy ma prawo zabrac zasilek za nieprzyjecie stazu? Nie moglam go
przyjac, poniewaz mial on trwac 3 miesiace, a ja za dwa miesiace-jak co roku
(od 5 lat) wyjezdzam do pracy, do Francji - co moge udokumentowac. I przez
ostatnie 5 lat, umowa z Fracji byla podstawa do wyrejestrowania sie z UP,
wiec Kobieta, ktora mnie obslugiwala mogla sprawdzic, ze mowie prawde.