IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.09.08, 14:51
Czy ktoś wie gdzie będą przeprowadzane jakieś Castingi np:do
filmu,reklam itp.
Oczekuję propozycjii
dziękuję bardzo
Obserwuj wątek
    • saruchinka Re: casting 01.09.08, 20:25
      Oj to troche się spózniłas. Ostatnio był casting w Szczawnie do filmu i
      wszystkich przyjmowali a za dniówke 7 dyszek płacili.
      • Gość: Martyna 14 latka Re: casting IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.09.08, 21:01
        dzieki za odpowiedż,szkoda,że nie wiedziałam wczesniej
        Pozdrawiam
        • Gość: hehe Re: casting IP: *.wlb.vectranet.pl 04.09.08, 00:39
          i tak zamłoda jesteś do tego co było ostatnio bo tak szukali ludzi
          od 16 lat

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka