Gość: Martyna 14 latka IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.09.08, 14:51 Czy ktoś wie gdzie będą przeprowadzane jakieś Castingi np:do filmu,reklam itp. Oczekuję propozycjii dziękuję bardzo Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
saruchinka Re: casting 01.09.08, 20:25 Oj to troche się spózniłas. Ostatnio był casting w Szczawnie do filmu i wszystkich przyjmowali a za dniówke 7 dyszek płacili. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Martyna 14 latka Re: casting IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.09.08, 21:01 dzieki za odpowiedż,szkoda,że nie wiedziałam wczesniej Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: casting IP: *.wlb.vectranet.pl 04.09.08, 00:39 i tak zamłoda jesteś do tego co było ostatnio bo tak szukali ludzi od 16 lat Odpowiedz Link Zgłoś