Dodaj do ulubionych

Kantereit jest zerem ?

IP: 195.85.227.* 20.04.04, 16:25
www.radio.com.pl/trojka/ludzie/kantereit.asp
Obserwuj wątek
    • Gość: martin Re: Kantereit jest zerem ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.04, 16:30
      Chyba nie będziesz się spierał z autorytetem dyrekcji?

      BTW. Kantereit sie powolutku rozkręca, a popołudniowe ZD3 zaczyna być trochę
      ciekawsze. Za to bardzo mi się podoba w porannej audycji w soboty.
    • Gość: matematyk chyba nie, wg Premiera zerem jest ktos inny ;-) IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 20.04.04, 20:08
      Swoją drogą, to niewiele w redakcji mają do powiedzenia na temat swych tzw.
      osobowości. Najważniejsze, że pasuje do zarządu ;-)))
    • Gość: tekisk przecież No jest w TRÓJCE zbyt krótko IP: *.bielsko.dialog.net.pl 21.04.04, 05:49
      a wylewacie na Niego tyle żalu .
      Dajmy człowiekowi szansę , może się rozwinie i z czasem ( być może )
      też Go polubimy .
    • Gość: maro Re: Kantereit jest zerem ? IP: 195.94.209.* 21.04.04, 08:20
      Przed chwilą sprawdzałem, nadal jest tylko O.
    • enter123 Odezwał się ( -1) 21.04.04, 13:51
      A Ty co w życiu osiągnąłeś?
      • Gość: MArCello ...bosz...proponuję akcję "czytaj ze zrozumieniem" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.04, 14:06
        Czy naprawdę trzeba tłumaczyć łopatologicznie co miał autor na myśli?
        • enter123 Re: ...bosz...proponuję akcję "czytaj ze zrozumie 21.04.04, 14:25
          No to poproszę o link do strony www.janusz.pl, bo jak go nie ma to dla mnie
          jest to mniej niż strona z samym zdjęciem.
          • fdj Re: ...bosz...proponuję akcję "czytaj ze zrozumie 21.04.04, 14:30
            A opis obok zdjęcia zauważyłeś. Dodam, że opis układają sami zainteresowani.
            • enter123 Re: ...bosz...proponuję akcję "czytaj ze zrozumie 21.04.04, 14:46
              Nie zauważyłem, ale nawet trzeba dużo "dobrej" woli, żeby tak to
              zinterpretować. A chłopak jest młody i nie taki zły.
              • fdj Re: ...bosz...proponuję akcję "czytaj ze zrozumie 21.04.04, 15:45
                No więc spróbuj jeszcze wziąć pod uwagę, że Janusz zakładając ten wątek mógł
                być mało poważny, uśmiechnij się i... będzie dobrze ;-)
              • Gość: Janusz Re: ...bosz...proponuję akcję "czytaj ze zrozumie IP: *.zabki.net.pl / *.zabki.net.pl 21.04.04, 20:02
                enter123 napisał:

                > duuużo napisał

                Eeech, grunt to odrobina luzu, prawda ?
                Informuję Cię, Enterze ponumerowany, że znak zapytania który umieściłem w
                tytule wątku oznacza moje szczere zdziwienie, z faktu iż Pan Kantereit tak
                skromnie postanowił się swoim nowym słuchaczom przedstawić. Ale to już problem
                Pana Kantereita i Jego słuchaczy.
                Ps. Uszy do góry, jak to mówią: "lepiej by zerem niż Leszkiem Millerem"
    • neandertalski :-))))) 21.04.04, 14:24
      uśmiałem się :-)
      Ale swoją drogą to muszę odszczekać moje stare biadolenie na Kowalewskiego, co
      by nie mówić miał jednak swoj styl, czego dokazał zresztą porzucając ten
      etacik. Personalnie do nowo prowadzącego nic nie mam ale moim zdaniem
      bezpłciowa się ta audycja jednak zrobiła, nawet nie myślałem, ze osoba
      prowadzącego jest aż tak ważna, choć z drugiej strony Baron poranne też
      rozłożył. O dziwo mój dawny ulubieniec, Łodej z czasem robi się coraz lepszy,
      jak tak dalej pójdzie też odszczekam to co kiedyś tu na niego brzydkiego
      wypisywałem hau hau!
      :-)
      • fdj Re: :-))))) 21.04.04, 14:29
        Jak tak dalej pójdzie, to i Rokosa pokochasz ;-) ???
        • neandertalski Re: :-))))) 21.04.04, 15:00
          oj chyba nie, jak dla mnie Rokos to jednak za ostry hardkor ;)
          • tuhanka Re: :-))))) 21.04.04, 15:13
            Oj, chlopcy, toz to problem macie :) Po prostu Lodej sie stara i nie jest w
            sobie narcyzowato zakochany jak prowadzacy T?, wiec nic dziwnego, ze chlopak
            sie stopniowo wyrabia. Kiedy czasem obudze sie i slysze jego audycje, to nie
            jest jeszcze najgorzej :) Proponuje zamiane - Rokosa na czwarta rano, w zamian
            niego Lodeja :)
            P.S. A Kantereit radzi sobie coraz lepiej - kilkuletnia praktyka w Radiu Gdansk
            widac okazuje sie pomocna.
            • neandertalski Łodej okej! 22.04.04, 07:27
              coś w tym jest, moze to i metoda? Wysyłać tych wszystkich, nowych trędowatych
              prowadzących na taką poranną kolonię karną? Łodej naprawdę z czasem stwardniał,
              radiowa broda już mu chyba nawet urosła na tej zsyłce, katordze. Naprawdę
              składam mu swoje wyrazy szacunku. Tak hartowała się stal!
              • tuhanka Re: Łodej okej! 22.04.04, 10:46
                Lodej ma stycznosc z prowadzacymi nocne audycje - pozostale po dawnym Programie
                3. Ma mozliwosc obserwowac Kose, Barbare Podmiotko, Ossowskiego, Deblessema,
                Klatta - moze tu jest spora czesc sekretu? Troche czerpie od mistrzow :)
            • jerzygod Re: :-))))) 23.04.04, 22:45
              o! ta sie odezwala. jak byl kowalewski, to jemu wlazila w dupe, a teraz nowemu.
              jurek
              ps. a kantereit bardzo normalny i nienadety opis sobie strzelil, czego
              oczywiscie szanowni oburzeni juz zauwazyc nie raczyli.
    • Gość: bubu Re: Kantereit jest zerem ? IP: 195.117.50.* 22.04.04, 11:26
      Sfrustrowane Mięczaki.
      Za rok powiecie,że Trujka jest Trójką, a Rokos jest waszym guru.
      To początek końca.
      A tyle czasu wam pomagaliśmy od wewnątrz.
      Po co?
      Tuhanka, ty podła .....
      • tuhanka Re: Kantereit jest zerem ? 22.04.04, 11:43
        Wybacz, ale zupelnie nie rozumiem, co masz na mysli.
        • Gość: bubu Re: Kantereit jest zerem ? IP: 195.117.50.* 22.04.04, 11:47
          A ja, wręcz przeciwnie.
          Jestem z natury pamiętliwa.
          I nie zmieniam zdania.
          To niestety prawda, co napisał max.
          Szkoda byo naszego czasu.
          • neandertalski :-)))) 22.04.04, 14:01
            a ja myślę, ze to prowokacja ABWery Siemiątkowskiego;) Albo jakiś inny szpieg z
            krainy deszczowców i teraz będzie Tuhankę jego duch karamba tropił. Organy
            wewnętrznego wsparcia, nucące kukułkę murmurando przy partyzanckim ognisku, o
            matko, bo się wzruszę :-))))
          • obserwator17 Re: Kantereit jest zerem ? 24.04.04, 03:20
            > A ja, wręcz przeciwnie.
            > Jestem z natury pamiętliwa.
            > I nie zmieniam zdania.
            > To niestety prawda, co napisał max.
            > Szkoda byo naszego czasu.

            Waszego? A wy kto?
      • obserwator17 Re: Kantereit jest zerem ? 22.04.04, 11:50
        > A tyle czasu wam pomagaliśmy od wewnątrz.

        Dowcip roku! Może nawet dowcip trzech ostatnich lat.
        Znakomity kawał, muszę go innym opowiedzieć, niech się też pośmieją.

    • Gość: wttjb do bubu IP: *.bielsko.dialog.net.pl 22.04.04, 17:05
      kiedyś słyszałem takie powiedzenie , że
      " tylko krowa nie zmienia zdania "
    • greg_f Re: Kantereit jest zerem ? 25.04.04, 17:02
      Kantereit w końcu siebie opisał, trochę w podobnym stylu jak wcześniej na
      stronie Radia Gdańsk - rzeczowo i zwięźle, bez zbytniego samochwalstwa. BTW - w
      I połowie lat 90. często słuchałem Radia ARNet, jednak Kantereita z tamtych
      czasów prawie nie kojarzę, bo przede wszystkim interesowały mnie tam wieczorne
      audycje muzyczne Darka Małkowskiego i Adama Czajkowskiego.
      • Gość: Preslaw Re: Kantereit jest zerem ? IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 28.04.04, 11:15
        Kantereit opisał siebie trochę w spoób szkolny, poprawnościowy, taki
        ugrzeczniony. Czynić mu z tego powodu zarzutu raczej nie można, ale z drugiej
        strony, to dowód na to, że osobowością radiową to on na razie nie jest.
        Wszytsko się takie ugrzecznione i upupione w Trójce zrobiło. Kowalewski też
        taki był. Takich prezenterów to oczywiście da się słuchać, ale nie przyciągają
        mnie do radia, równie dobrze mogło by ich nie być.
      • Gość: Alien Re: Kantereit jest zerem ? IP: *.ds.pg.gda.pl 12.05.04, 13:38
        tja.... bylo cosik takiego jak radio arnet - piracki odlam studenckiej agencji
        radiowej. czasem az milo bylo sluchac jak zaloga poszla sobie na piwo i plyta
        skreczowala przez godzine....


        alien
        • Gość: koza Re: Kantereit jest zerem ? IP: *.wrzeszcz.net / *.wrzeszcz.net 23.09.04, 21:53
          Matko droga, czlowieku!!! Ty to jeszcze pamietasz? po IP domyslam sie, ze
          mieszkasz w akademiku polibudy. Arnet dzialal jakies 10 lat temu. Ile lat
          studiujesz??
        • Gość: koza Re: Kantereit jest zerem ? IP: *.wrzeszcz.net / *.wrzeszcz.net 29.09.04, 21:25
          Alien, gdzie jestes??
    • Gość: Lubie Trójkę Re: Kantereit jest zerem ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.04, 18:25
      Kantereit to bez wątpienia najleoszy prowadzący Popołudniowe Zapraszamy do
      Trójki w historii.Na drugim miejscu jest Strzyczkowski ale Kantereit jest
      bezkonkurencyjny-szkoda że tak pózno dołączył do Trójki
      • szef.komisji Re: Kantereit jest zerem ? 10.09.04, 20:16
        Gość portalu: Lubie Trójkę napisał(a):

        > Kantereit to bez wątpienia najleoszy prowadzący Popołudniowe Zapraszamy do
        > Trójki w historii.Na drugim miejscu jest Strzyczkowski ale Kantereit jest
        > bezkonkurencyjny-szkoda że tak pózno dołączył do Trójki

        Wcześniej chyba nie mógł, bo chodził do przedszkola, a potem do szkoły, :-PPP

        Właśnie trwa promocja na szare komórki - korzystaj, póki czas!
        • enter123 Re: Kantereit jest zerem ? 10.09.04, 20:49
          szef.komisji napisał:

          > Właśnie trwa promocja na szare komórki - korzystaj, póki czas!

          Znowu ciebie 1-go poinformowali o tej promocji!!! Stały klient, co?

          -

          Jak się ma rękę w pistolecie, to się nie strzela, tylko gada!
          • szef.komisji Re: Kantereit jest zerem ? 10.09.04, 22:30
            enter123 napisał:


            > Znowu ciebie 1-go poinformowali o tej promocji!!! Stały klient, co?
            >

            Jakbym tak ich mocno potrzebował, to bym z zazdrości nikomu o tym nie mówił -
            zwłaszcza tobie.
            Na szczęście mam komplet i dobrze mi z tym. We wspaniałomyślności swojej
            uważam, że teraz inni powinni na tym skorzystać - szczególnie ty. Staraj się,
            staraj...

      • Gość: koliber Re: Kantereit jest zerem ? IP: 5.2.* / *.chello.pl 10.09.04, 20:45
        Bardzo słaby jest Kantereit, do tego prowadzi kadłubową 105 minutową audycję z
        koszmarną play-listą, koszmarnymi jinglami i zajawkami.
        BANDA CZWORGA z dwa lata systematycznie zniszczyła audycję będącą wizytówką
        Trójki. W nagrodę otrzymuje zgniłe buraki.
        • Gość: lubie Trójkę Re: Kantereit jest zerem ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.04, 20:53
          jingle to akurat bardzo mocna strona Trójki mi sie bardzo podobają.za playlistę
          odpowiada kto inny.godziny między 16 a 18 to wedłuh mnie bardzo dobry i
          profesjonalny program a do tego fantastyczny głos Kantereita
          • szef.komisji katarynka... n/txt 10.09.04, 22:31
        • enter123 Re: Kantereit jest zerem ? 10.09.04, 20:56
          Gość portalu: koliber napisał(a):

          > BANDA CZWORGA z dwa lata systematycznie zniszczyła audycję


          ... a orły pozamieniała w koliberki!

      • Gość: koza Re: Kantereit jest zerem ? IP: *.wrzeszcz.net / *.wrzeszcz.net 29.09.04, 22:15
        to prawda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka