matt.cobosco 13.02.13, 23:49 Nareszcie! Może trochę szkoda będzie się rozstawać się z Groovesharkiem, ale dla tej bazy nagrań, którą ma Spotify, ich sensownych katalogów i świetnie działających rekomendacji chyba jednak będzie warto. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zyszekmateusz Re: Spotify w Polsce 14.08.13, 14:33 spotifaj jest naprawde zajebiste i warto bylo czekac tyle miesiecy. nawet warto wybulic te 10 zeta za miesia zeby pozbyc sie upierdliwych reklam. no i te plejlisty opooooooooor Odpowiedz Link Zgłoś