Dodaj do ulubionych

inteligenci...

IP: 212.244.107.* 12.01.05, 14:21
i co z tego że chciałem kupować serię? teraz bez 1 tomu niech spadają na
drzewo, a 500 tys. ludzi kupiło sobie 1 tom i będą udawać inteligentów bo na
drugi i kolejne poskąpią kasy!!
Obserwuj wątek
    • Gość: wojo Re: inteligenci... IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 12.01.05, 14:29
      Zgadzam się z przedmówcą.
      Dawno nie widziałem takich kolejek. Wielu z pewnością czekało tylko na darmowy
      tom encyklopedii, a resztę sobie odpuszczą. No bo po co komu dalsze tomy?
      Oczywiście kupili Ci któzy nie mogą dospać i już od 5.00 czekali na okazję jak
      za dawnych lat.
      Kompromitacja i zawiedzenie - jednym słowem
    • Gość: a Re: inteligenci... IP: 213.17.202.* 13.01.05, 09:51
      Jak chciałeś kupować serię (czyli Cie stać) to dołóż te 37 zeta za I tom.
      Łaskawcy z Wyborczej oferują każdemu możliwość zakupu pod infolinią 0801.....
      Ale pewnie dla zasady nie kupisz..... Precz z wyzyskiem i cwaniactwem
      :) pozdro.....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka