Gość: spadajcie na drzew IP: 212.244.107.* 12.01.05, 14:21 i co z tego że chciałem kupować serię? teraz bez 1 tomu niech spadają na drzewo, a 500 tys. ludzi kupiło sobie 1 tom i będą udawać inteligentów bo na drugi i kolejne poskąpią kasy!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wojo Re: inteligenci... IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 12.01.05, 14:29 Zgadzam się z przedmówcą. Dawno nie widziałem takich kolejek. Wielu z pewnością czekało tylko na darmowy tom encyklopedii, a resztę sobie odpuszczą. No bo po co komu dalsze tomy? Oczywiście kupili Ci któzy nie mogą dospać i już od 5.00 czekali na okazję jak za dawnych lat. Kompromitacja i zawiedzenie - jednym słowem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: inteligenci... IP: 213.17.202.* 13.01.05, 09:51 Jak chciałeś kupować serię (czyli Cie stać) to dołóż te 37 zeta za I tom. Łaskawcy z Wyborczej oferują każdemu możliwość zakupu pod infolinią 0801..... Ale pewnie dla zasady nie kupisz..... Precz z wyzyskiem i cwaniactwem :) pozdro..... Odpowiedz Link Zgłoś