Gość: ABW
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
07.02.06, 09:31
Piszę na tym forum, bo nie ma forum "prasa".
Tak sobie myślę, że skoro jest wolność słowa to jest też chyba wolność
myśli.Więc chyba mogę myśleć, że jak bym przyładował w ten głupi łeb pana
Gaudentego, to i on zacząłby myśleć. Szkoda że nie ma całkowitej wolności
czynu, bo wtedy zrobiłbym coś więcej...