Dodaj do ulubionych

WOLNOŚĆ SŁOWA W MEDIACH

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.06, 09:31
Piszę na tym forum, bo nie ma forum "prasa".
Tak sobie myślę, że skoro jest wolność słowa to jest też chyba wolność
myśli.Więc chyba mogę myśleć, że jak bym przyładował w ten głupi łeb pana
Gaudentego, to i on zacząłby myśleć. Szkoda że nie ma całkowitej wolności
czynu, bo wtedy zrobiłbym coś więcej...
Obserwuj wątek
    • un1 Re: WOLNOŚĆ SŁOWA W MEDIACH 08.02.06, 11:33
      Jest forum Prasa i media.
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=645
      Poza tym wszystko się zgadza jakkolwiek przemoc jest be, także przemoc wobec
      redaktorów. Nawet jeśli nie każdy z nich zalicza się do naczelnych.
      • Gość: tik Re: WOLNOŚĆ SŁOWA W MEDIACH IP: *.crowley.pl 08.02.06, 12:04
        Nie rozumiem o co tyle krzyku, karykatury w RZ były opublikowane jako
        ilustracja - malutka obok wielkiego zdjęcia kogoś, kto ogląda inną gazetę...
        Podstawą publikacji była niezgoda na kneblowanie ust. Podejrzewam, że 90 proc.
        psioczących na RZ nie widziało i co najważniejsze, nie czytało (sic!)
        uzasadnienia w sobotniej RZ - stąd takie reakcje. A żądanie przeprosin przez 7
        dni jest dla mnie po prostu śmieszne i żenujące.
        • Gość: Marian Re: WOLNOŚĆ SŁOWA W MEDIACH IP: *.chello.pl 08.02.06, 12:37
          A nie będzie żenujące jeśli w związku z zamieszczeniem karykatury w Rzepie, ostrzelają polskich żołnierzy albo obrzucą jakimś paskudztwem jedną z naszych ambasad ćwoku?!
          • tees1 naprawde tak myslisz? 08.02.06, 12:46
            Gość portalu: Marian napisał(a):

            > A nie będzie żenujące jeśli w związku z zamieszczeniem karykatury w Rzepie, ost
            > rzelają polskich żołnierzy albo obrzucą jakimś paskudztwem jedną z naszych amba
            > sad ćwoku?!

            Ze niby chodza sobie irakijczycy po Bagdadzie, kupuja w kiosku Rzepe, a tam
            Gauden obraza ich proroka. Wiec wychodza z nerw i strzelaja do przechodzacych
            polskich zolnierzy. Albo rzucaja butelke z plynem zapalajacym. Tak?
            • Gość: Marian Re: naprawde tak myslisz? IP: *.chello.pl 08.02.06, 12:54
              Następny mądry, żal czytać :(
              • tees1 to ty nie rozumiesz 08.02.06, 13:29
                ze to nie Rzepa nawoluje tych ludzi do mordu
                • Gość: Marian Re: to ty nie rozumiesz IP: *.chello.pl 08.02.06, 13:38
                  A mówią, że myślenie ma przyszłość, ech
                  • tees1 medice 08.02.06, 13:47
                    cura te ipsum

                    (i wcale nie nazwalem cie "kura", ... wlasciwie nie wiem dlaczego)
          • Gość: tik Re: WOLNOŚĆ SŁOWA W MEDIACH IP: *.crowley.pl 08.02.06, 13:26
            Co do cwoka, zostawie to bez komentarza, bo to swiadczy o poziomie. Ale coz,
            gadaj z glupim, to...

            OK, ale sproboje.

            Przeczytaj raz jeszcze to, co napisalem - to po pierwsze.
            Rozumiem, ze uwazasz, ze najlepiej schowac glowe w piasek i nie nie mowic... A
            Dunczycy niech dostaja wp... O to chodzi? Inne media stanely w obronie wolnosci
            slowa, podkreslajac, ze sa oczywiscie granice, o ktorych przestrzeganie walczy
            sie przed sadem (!). Zachowania, o jakich slyszymy, sa zas niedopuszczalne. I
            tyle. Bo to na pewno nie sprzyja dyskusji? Jak przepraszac ludzi, ktorzy
            zachowuja sie, jakby chcieli wymordowac pol "zachodniej" cywilizacji?

            Podchodzilbym do tej publikacji naprawde ostroznie. RZ nie zrobila tego od tak -
            solidaryzujac sie z Dunczykami. Wyraznie podkreslili, ze walcza o wolnosc
            slowa.

            A dla wszystkich, ktorzy jeszcze nie przeczytali - stanowisko RZ:
            rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060204/swiat/swiat_a_8.html
          • Gość: STOP wojnie Re: WOLNOŚĆ SŁOWA W MEDIACH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.06, 14:08
            "będą strzelać do naszych żołnierzy" i bardzo dobrze bo żołnierze są od tego
            żeby właśnie do nich strzelać więc nie widzę problemu.
            do okupanta się trzela, nie wiedziałeś, polaczku?

            żołnierzyki sobie strzelaja, politycy mają władzę i kasę, ropa sobie ciurkiem
            leci tam gdzie trzeba, firmy(broń, sprzęt, pojazd, leki idp) na wojnie zarabiają

            więc po co szabelką wymachujesz????
    • tees1 Re: WOLNOŚĆ SŁOWA W MEDIACH 08.02.06, 16:08
      Czy za to:
      gatewaypundit.blogspot.com/2006/02/islamic-society-of-denmark-used-fake.html
      tez winilbys "Gaudentego"?
      • Gość: ABW Re: WOLNOŚĆ SŁOWA W MEDIACH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.06, 23:45
        Jeżeli to jest jego dzieło to tak...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka