Dodaj do ulubionych

Radio PiN - słabe

19.10.06, 18:29
Pozwole sobie powyzszą opinię o tej warszawskiej stacji - i w kilku słowach
ja uzasadnić.

Po pierwsze - radio nadaje głównie muzykę polegającą na powtarzalnych prostych
rytmach. Innymi słowy jest to takie umc-umc i umpa-umpa, tudzież pitum-pitum
wzbogacone w warstwie melodyczniej prostymi zabiegami formalnymi

Po drugie - muzyka tam grana nie jest szczególnie oryginalna czy odkrywcza.
Polega w dużej mierze na tym, że do spapugowanego znanego motywu dodaje się
jakieś przearanzowane podkłady, co sprawia, że piosenki te niemiłosiernie są
masakrowane. Nie swiadczy najlepiej o autorach tych dzieł, że zamiast tworzyć
muzykę samemu, muszą czerpać z czyichs osiągnięć, w dodatku, jak już
napisałem, psując je.

Po trzecie - wartswa informacyjno-komentarzowa - przynajmniej w godzinach
pracy- słabiutka. Wprawdzie z nachyleniem ekonomicznym, ale nieszczególnie się
wyróżniająca na tle innych stacji.

Jednym słowem - przereklamowane radio. Jako nowatorskie i "ciekawe muzycznie"
sprzedaje coś, co jest co najwyżej modne, ale ani ciekawe, ani specjalnie
wartościowe.

Czy ktos się ze mna zgodzi? ;)
Obserwuj wątek
    • vita_bella Re: Radio PiN - słabe 19.10.06, 19:34
      jestes z antyradia?
      • ph29 Re: Radio PiN - słabe 19.10.06, 20:25
        vita_bella napisała:

        > jestes z antyradia?

        Żenada.
    • kossace Re: Radio PiN - słabe 20.10.06, 01:13
      nie słuchać.., koniec dyskusji
    • ska_kanka Re: Radio PiN - słabe 30.10.06, 22:20
      To przełącz na Eskę - tam posłuchasz sobie fantastycznej muzyki...

      Osobiscie uważam radio PIN za najlepsze radio w Warszawie.
      • samosiejek Re: Radio PiN - słabe 04.11.06, 18:17
        wbrew temu, co zwykło się sądzić, radio to nie tylko muzyka.
        Jakoś nikt z adwersarzy nie pokusił się o ocenę słowa, prezentowanego na antenie
        radia Pin. Mnie się słowo podoba, szczególnie w piątki po 14 :)
        A muzyka rzeczywiście zdarza się, że przynudza - słucham w ciągu dnia różnych
        stacji a i tak trafiam w Pinie co rusz na te same, ograne kawałki. Ostatnio
        zdębiałem, gdy usłyszałem jakiś paskudny rap, chyba po włosku. Aż musiałem
        spojrzeć na RDS...
    • raffaella Re: Radio PiN - słabe 05.11.06, 02:46
      w piatki po 14 jest najlepsze radio nie tylko w warszawie.
      hit absolutny na najwyzszym poziomie- jasny punkt na ramowce w radio PIN.
      ciekawe kto i kiedy oraz za ile te korwin -piotrowska poskupi.
      • chrabia_von_dupensztain Re: Radio PiN - słabe 23.01.07, 02:48
        radio pin jest ok

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka