beret_z_moheru
07.12.06, 16:12
Dzisiejsze ZD3 prowadzi Adam Piśko z Radia Kraków.
W swojej notce na stronie www.radiokrakow.pl/www/home.nsf/ID/pisko
Piśko pisze m.in.
Nigdy w życiu... nie zagłosuję na Andrzeja Leppera
Z tego się zrobi jakaś afera :) Coś czuje, że przywódcy IV RP wezwą na dywanik
Czabańskiego i Skowrońskiego za to, że dopuszczają taki "element wywrotowy" na
antenę :)