Dodaj do ulubionych

Adam Piśko w ZD3

07.12.06, 16:12
Dzisiejsze ZD3 prowadzi Adam Piśko z Radia Kraków.

W swojej notce na stronie www.radiokrakow.pl/www/home.nsf/ID/pisko
Piśko pisze m.in.

Nigdy w życiu... nie zagłosuję na Andrzeja Leppera

Z tego się zrobi jakaś afera :) Coś czuje, że przywódcy IV RP wezwą na dywanik
Czabańskiego i Skowrońskiego za to, że dopuszczają taki "element wywrotowy" na
antenę :)
Obserwuj wątek
    • doncabesa Re: Adam Piśko w ZD3 07.12.06, 16:25
      Prowadzi całkiem nieźle ZD3 i chwała mu za to. Pozdrawiam. Jakis nowy głos.
      • un1 Re: Adam Piśko w ZD3 08.12.06, 08:52
        Prowadził tak sobie a głos nieszczególny.
        • mnika1 Re: Adam Piśko w ZD3 08.12.06, 22:46
          To jakiś spad z Radia Kraków ????
          A swoją drogą od kiedy to dziennikarz publicznie obnosi się ze swoimi poglądami
          politycznymi ??? Zawsze mówiło się, ze najważniejszy jest obiektywizm.
          Deklaracja na kogo nie będzie się głosowało a tak cztam w CV AP
          www.radiokrakow.pl - to zaprzeczenie podstawowej zasady obiektywizmu.. Nawet
          jezeli tym nie lubianym jest Lepper..
          Mamy wiec ere PiSków w ZD3.
          • pefendorf Re: Adam Piśko w ZD3 09.12.06, 22:53

            Ale bredzicie...
            to o obiektywizmie ni z gruchy, ni z pietruchy, zenujace.
            Pan Adam rewelacyjnie prowadził w Radiu Kraków poranki /"Chwytaj Dzień"
            przmienione na "Co niesie Dzień"/
            Ma wyśmienity humor, wyczucie tematu i bardzo radiowy głos [którego tembr jakby
            w Trójce przygasł ale kto słuchał choć raz radia Kraków wie że nadaje ono przez
            duży bas]

            Osobowość mocno krakusowa dlatego coś czuję, że klimat stolycy nie jest jego
            środowiskiem.
            =========================================================
            • samosiejek Re: Brzmienie Tróki (było: Adam Piśko w ZD3) 11.12.06, 11:04
              tu się zgodzę - ostatnio Trójka brzmi żenująco słabo...
              co się stało? Tylu świetnych fachowców od brzmienia dookoła a po włączeniu
              Trójki słyszy się wszystko przepuszczone przez grubą warstwę bibuły.

              chyba, że to może jakiś symbol ma być? ;)

    • romeo14 Re: Adam Piśko w ZD3 29.12.06, 01:04
      Adam Piśko z Nowym Rokiem będzie regularnie pojawiał się w Trójce.
      O 6.50 7.50 i 8.50 będzie robił przeglądy prasy.
      Pamiętam go jeszcze z poranków w Radiu Kraków-to były całkiem niezłe
      programy...Poczucia humoru panu Adamowi nie brakuje, więc może fajowo
      szczególnie w zestawieniu z Wojciechem Mannem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka