Gość: mańka Nowi półkownicy w TVP? IP: *.catv.net.pl 11.01.07, 15:37 Nie tylko niedopuszczają, ale na dodatek TNĄ gotowe filmy - zachodnie, które wcześniej leciały w pełnej wersji. Nawet jeśli lecą o 2-ej w nocy z czerwonym kółeczkiem. Przypatrzcie się uważnie na kiepski montaż nowych cenzorów (widać w którym miejscu cięli). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mańka Wszechidiota - niegroźny IP: *.catv.net.pl 11.01.07, 15:41 Jeśli faktycznie przyjdzie wszechidiota (jak sama nazwa wsakzuje) to nie szkodzi. Oni sa tak wyprani z mózgów, że potrafią tylko siarę robić i w rezultacie sami sobie zaszkodzą. Trzymam kciuki za nową ekipę - im więcej cenzury i debilizmów, tym szybciej polegną. Odpowiedz Link Zgłoś
l005 TVP to telewizja Leppera, Giertycha i Wildsteina 11.01.07, 15:46 Czego mozna sie spodziewac? Najlepiej zmienic kanal. Niestety poprzednie rzady nie zniosly abonamentow i krajowej rady. Ludzie musza placic za obrobke wlasnych mozgow jak za komuny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wroński pacewicz Nowi półkownicy w TVP? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.07, 16:37 Pan Sobolewski wytropił cenzure w TVP . Jak to można nie pokazywac filmów z Urbanem ! Przecież p. Arnold zrobiła świetny obiektywny film o Jedwabnem , pochwalony na łamach Haareca , Grossowi też się podobał . To o co chodzi ? Całe szczęsie ,że sa jeszcze tacy wybitni dziennikarze jak p. Sobolewski , którzy heroicznie walczą a antysemityzmem . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zmęczony Nowi półkownicy w TVP? IP: 195.28.182.* 11.01.07, 16:39 A może Wildstain zajmie się zrobieniem pracy magisterskiej, niech mu ten demagogiczny prymityw Pospieszalski - zaprzeczenie dziennikarskiej jakości, ćwierćinteligent z klapkami na oczach... obaj inteligenci siebie warci - nic dziwnego, że boją się poważnych filmów o mądrych ludziach - ćwierćinteligencja zawsze najbardziej bała się ludzi wartościowych... Odpowiedz Link Zgłoś
arundati.roy Nowi półkownicy w TVP? 11.01.07, 17:37 do olek33 "p"ółkownik" to chyba sie przez inne U pisze... BO TO OD PÓŁKI pochodzi, nie wiedziałeś??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: long Nowi półkownicy w TVP? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.07, 17:56 Dlaczego w wczorajszym wydaniu Gazety nie było nic na temat art.M.Rybińskiego KONIEC POLSKI KISZCZAKA I MICHNIKA? Odpowiedz Link Zgłoś
janek344 Nowi półkownicy w TVP? 11.01.07, 17:59 Za to emituje się płatne z budżetu samochwałki R.Giertycha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piłkarz komentarz został usuniety IP: 213.199.198.* 11.01.07, 17:59 miałem coś napisać, ale i tak byście go skasowali Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tycyt Nowi półkownicy w TVP? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.07, 18:21 Andrzej Friszke nie jest profesorem! Jest tylko lub aż doktorem habilitowanym i docentem Instytutu Studiów Politycznych PAN: bazy.opi.org.pl/raporty/opisy/osoby/18000/o18669.htm Odpowiedz Link Zgłoś
lahdaan TVK 11.01.07, 19:42 TVK czyli telewizja kacza. Emitowany program przeznaczony do ciemnych mas by je jeszcze bardziej zaciemnic [seriale gonia seriale]. Programy informacyjne legitymizujace poczynania wladz [m.in. misja specjalna, warto rozmawiac, wiadomosci]. Programy edukacyjne i kulturalne emitowane w nocy [SIC!] lub na antenie TVP Kultura [skoro chcesz ogladac lzeinteligenkie programy to musisz za nie pierwej zaplacic]. Tragedia. Odpowiedz Link Zgłoś
digdu1 Nowi półkownicy w TVP? 11.01.07, 22:36 W rzeczy samej bardzo dobrze, ze ludzie tacy jak Pan Sobolewski przestaja miec monopol na racje w sprawach kina w tym tez dokumentalnego. Sobolewski powinien raczej poszukac przyczyn upadku polskiego dokumentu ktory nie wydarzyl sie wczoraj ani miesiac temu. TO ze nie lansuje sie dzis tych samych nazwisk: Zmarz Koczanowicz, Arnold, Bukojemski, Koszalka (to najmlodszy pieszczoch "znawcow Kina")idt powoduje frustracje tych ich protektorow, promotorow a nie rzadko adoratoratorow zarazem. I to akurat normalne. Ale ja sie z tego ciesze, ze przestane byc zmuszony do ogladania filmow w.w. autorow. Powiem tylko; widzialem film "Dziekujemy Ci Boze za Ksiedza Bonieckiego" i nie mam watpliwosci ze jest to kilkudziesieciominutowy gniot o osobie ktora przynajmniej w filmie nie ma nic do powiedzenia: chodzi sobie ulicami tego czy innego miasta i miesteczka i przez nie wiem czy przypadkiem nie ponad godzine mowi rzeczy zupelnie nie interesujace dowodzac ze filmowanie go nie ma sensu. NUDA! NUDA! I jeszcze raz nuda... Nie ma w tym nic osobistego do Ksiedza Bonieckiego, ktorego znam i lubie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Sobolewski Nowi półkownicy w TVP? IP: *.212.2.127.tisdip.tiscali.de 12.01.07, 05:29 Nie chce dac komentaza, tylko chce wiedziec kto jest pan dziennikaz, moze to rodzina? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawcio Nowi półkownicy w TVP? IP: *.aster.pl 12.01.07, 07:39 Nie jest to nowe zjawisko o którym pisze pan Sobolewski, ono istniało również i za Dworaka i za Kwiatkowskiego. Najsmutniejszy jest w tym wszystkim upadek krytyki. Obecnie krytyk ma listę "swoich" i tylko o nich się upomni, reszta go nie interesuje. I nie ma to nic wspólnego z jakością filmów (Szołajski jest tego przykładem). A co z twórcami, którzy nie są na żadnej liście i żaden krytyk się o nich nie upomni? Pozdrawiam wszystkich twórców o których żaden krytyk się nie upomni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LZ A co z takimi półkownikami jak... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.07, 19:54 legendarna już "Nocna zmiana" czy "Plusy dodatnie, plusy ujemne"??? A filmy o Falzmannie??? Nowa cenzura w TVP??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Nowi półkownicy w TVP? IP: *.171.82.10.crowley.pl 12.01.07, 20:15 proszę o link do strony z ktorej mozna to sciagnac; chcialbym zobaczyc na wlasne oczy a nie tylko oczemi redaktora GW... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fefg Nowi półkownicy w TVP? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.07, 22:03 Tutaj można obejrzeć półkownika: "Nocna zmiana": www.pis.org.pl/multimedia.php#wideoframe Odpowiedz Link Zgłoś