Dodaj do ulubionych

Nowi półkownicy w TVP?

    • Gość: mańka Nowi półkownicy w TVP? IP: *.catv.net.pl 11.01.07, 15:37
      Nie tylko niedopuszczają, ale na dodatek TNĄ gotowe filmy - zachodnie, które
      wcześniej leciały w pełnej wersji. Nawet jeśli lecą o 2-ej w nocy z czerwonym
      kółeczkiem. Przypatrzcie się uważnie na kiepski montaż nowych cenzorów (widać w
      którym miejscu cięli).
    • Gość: mańka Wszechidiota - niegroźny IP: *.catv.net.pl 11.01.07, 15:41
      Jeśli faktycznie przyjdzie wszechidiota (jak sama nazwa wsakzuje) to nie
      szkodzi. Oni sa tak wyprani z mózgów, że potrafią tylko siarę robić i w
      rezultacie sami sobie zaszkodzą.

      Trzymam kciuki za nową ekipę - im więcej cenzury i debilizmów, tym szybciej
      polegną.
    • l005 TVP to telewizja Leppera, Giertycha i Wildsteina 11.01.07, 15:46
      Czego mozna sie spodziewac? Najlepiej zmienic kanal. Niestety poprzednie rzady
      nie zniosly abonamentow i krajowej rady. Ludzie musza placic za obrobke
      wlasnych mozgow jak za komuny.
    • Gość: wroński pacewicz Nowi półkownicy w TVP? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.07, 16:37
      Pan Sobolewski wytropił cenzure w TVP .
      Jak to można nie pokazywac filmów z Urbanem !
      Przecież p. Arnold zrobiła świetny obiektywny film o Jedwabnem , pochwalony na
      łamach Haareca , Grossowi też się podobał .
      To o co chodzi ?
      Całe szczęsie ,że sa jeszcze tacy wybitni dziennikarze jak p. Sobolewski ,
      którzy heroicznie walczą a antysemityzmem .
    • Gość: zmęczony Nowi półkownicy w TVP? IP: 195.28.182.* 11.01.07, 16:39
      A może Wildstain zajmie się zrobieniem pracy magisterskiej, niech mu ten demagogiczny prymityw Pospieszalski - zaprzeczenie dziennikarskiej jakości, ćwierćinteligent z klapkami na oczach... obaj inteligenci siebie warci - nic dziwnego, że boją się poważnych filmów o mądrych ludziach - ćwierćinteligencja zawsze najbardziej bała się ludzi wartościowych...
    • arundati.roy Nowi półkownicy w TVP? 11.01.07, 17:37
      do olek33
      "p"ółkownik" to chyba sie przez inne U pisze...
      BO TO OD PÓŁKI pochodzi, nie wiedziałeś???
    • Gość: long Nowi półkownicy w TVP? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.07, 17:56
      Dlaczego w wczorajszym wydaniu Gazety nie było nic na temat art.M.Rybińskiego
      KONIEC POLSKI KISZCZAKA I MICHNIKA?
    • janek344 Nowi półkownicy w TVP? 11.01.07, 17:59
      Za to emituje się płatne z budżetu samochwałki R.Giertycha.
    • Gość: piłkarz komentarz został usuniety IP: 213.199.198.* 11.01.07, 17:59
      miałem coś napisać, ale i tak byście go skasowali
    • Gość: tycyt Nowi półkownicy w TVP? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.07, 18:21
      Andrzej Friszke nie jest profesorem! Jest tylko lub aż doktorem habilitowanym i
      docentem Instytutu Studiów Politycznych PAN:
      bazy.opi.org.pl/raporty/opisy/osoby/18000/o18669.htm
    • lahdaan TVK 11.01.07, 19:42
      TVK czyli telewizja kacza. Emitowany program przeznaczony do ciemnych mas by je jeszcze bardziej zaciemnic [seriale gonia seriale]. Programy informacyjne legitymizujace poczynania wladz [m.in. misja specjalna, warto rozmawiac, wiadomosci]. Programy edukacyjne i kulturalne emitowane w nocy [SIC!] lub na antenie TVP Kultura [skoro chcesz ogladac lzeinteligenkie programy to musisz za nie pierwej zaplacic]. Tragedia.
    • digdu1 Nowi półkownicy w TVP? 11.01.07, 22:36
      W rzeczy samej bardzo dobrze, ze ludzie tacy jak Pan Sobolewski przestaja miec
      monopol na racje w sprawach kina w tym tez dokumentalnego. Sobolewski powinien
      raczej poszukac przyczyn upadku polskiego dokumentu ktory nie wydarzyl sie
      wczoraj ani miesiac temu. TO ze nie lansuje sie dzis tych samych nazwisk: Zmarz
      Koczanowicz, Arnold, Bukojemski, Koszalka (to najmlodszy pieszczoch "znawcow
      Kina")idt powoduje frustracje tych ich protektorow, promotorow a nie rzadko
      adoratoratorow zarazem. I to akurat normalne. Ale ja sie z tego ciesze, ze
      przestane byc zmuszony do ogladania filmow w.w. autorow. Powiem tylko;
      widzialem film "Dziekujemy Ci Boze za Ksiedza Bonieckiego" i nie mam
      watpliwosci ze jest to kilkudziesieciominutowy gniot o osobie ktora
      przynajmniej w filmie nie ma nic do powiedzenia: chodzi sobie ulicami tego czy
      innego miasta i miesteczka i przez nie wiem czy przypadkiem nie ponad godzine
      mowi rzeczy zupelnie nie interesujace dowodzac ze filmowanie go nie ma sensu.
      NUDA! NUDA! I jeszcze raz nuda... Nie ma w tym nic osobistego do Ksiedza
      Bonieckiego, ktorego znam i lubie.
    • Gość: Andrzej Sobolewski Nowi półkownicy w TVP? IP: *.212.2.127.tisdip.tiscali.de 12.01.07, 05:29
      Nie chce dac komentaza, tylko chce wiedziec kto jest pan dziennikaz, moze to
      rodzina?
    • Gość: pawcio Nowi półkownicy w TVP? IP: *.aster.pl 12.01.07, 07:39
      Nie jest to nowe zjawisko o którym pisze pan Sobolewski, ono istniało również i
      za Dworaka i za Kwiatkowskiego. Najsmutniejszy jest w tym wszystkim upadek
      krytyki. Obecnie krytyk ma listę "swoich" i tylko o nich się upomni, reszta go
      nie interesuje. I nie ma to nic wspólnego z jakością filmów (Szołajski jest
      tego przykładem). A co z twórcami, którzy nie są na żadnej liście i żaden
      krytyk się o nich nie upomni? Pozdrawiam wszystkich twórców o których żaden
      krytyk się nie upomni.
    • Gość: LZ A co z takimi półkownikami jak... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.07, 19:54
      legendarna już "Nocna zmiana" czy "Plusy dodatnie, plusy ujemne"??? A filmy o
      Falzmannie??? Nowa cenzura w TVP???
    • Gość: gosc Nowi półkownicy w TVP? IP: *.171.82.10.crowley.pl 12.01.07, 20:15
      proszę o link do strony z ktorej mozna to sciagnac; chcialbym zobaczyc na
      wlasne oczy a nie tylko oczemi redaktora GW...
    • Gość: fefg Nowi półkownicy w TVP? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.07, 22:03
      Tutaj można obejrzeć półkownika: "Nocna zmiana":
      www.pis.org.pl/multimedia.php#wideoframe
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka