Dodaj do ulubionych

The Doors w Trójce

20.01.07, 01:09
bardzo mi się podobało to co pan Metz zaprezentował w Akademii - rano i
wieczorem i potem w audycji autorskiej do północy; dużo rarytasów które
uwielbiam m.in. duet Jim Morrison & John Lee Hooker w utworze Roadhouse Blues
Obserwuj wątek
    • haribo_goldbaren Re: The Doors w Trójce 20.01.07, 13:44
      theagata napisała:

      > bardzo mi się podobało to co pan Metz zaprezentował w Akademii - rano i
      > wieczorem i potem w audycji autorskiej do północy; dużo rarytasów które
      > uwielbiam m.in. duet Jim Morrison & John Lee Hooker w utworze Roadhouse Blues
      >
      Na tym polega prawdziwe wlasnie radio.
      Niestety ludzie zapomnieli jak powinno ono wygladac.Stopien formatowania mozgow
      osob nieodpornych i nie majacych wlasnego zdania(jakies 90% spoleczenstwa,nie ma
      co sie oszukiwac) poszedl tak daleko,ze radio to dzis dla nich jedna piosenka
      24h.na dobe tak jak w RMF i Zecie.
    • muka77 A dzis U2 :) 25.01.07, 12:30
      Fajny pomysl z tymi dniami.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka