theagata 20.01.07, 01:09 bardzo mi się podobało to co pan Metz zaprezentował w Akademii - rano i wieczorem i potem w audycji autorskiej do północy; dużo rarytasów które uwielbiam m.in. duet Jim Morrison & John Lee Hooker w utworze Roadhouse Blues Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
haribo_goldbaren Re: The Doors w Trójce 20.01.07, 13:44 theagata napisała: > bardzo mi się podobało to co pan Metz zaprezentował w Akademii - rano i > wieczorem i potem w audycji autorskiej do północy; dużo rarytasów które > uwielbiam m.in. duet Jim Morrison & John Lee Hooker w utworze Roadhouse Blues > Na tym polega prawdziwe wlasnie radio. Niestety ludzie zapomnieli jak powinno ono wygladac.Stopien formatowania mozgow osob nieodpornych i nie majacych wlasnego zdania(jakies 90% spoleczenstwa,nie ma co sie oszukiwac) poszedl tak daleko,ze radio to dzis dla nich jedna piosenka 24h.na dobe tak jak w RMF i Zecie. Odpowiedz Link Zgłoś