Gość: gosc IP: *.aster.pl 12.03.07, 01:01 a Pan jak rozumiem jest taki lepszy i od Rubika i od Gosi Andrzejewicz, tak? I ten naród tak Panu jest obmierzły i zeswołoczony, że tylko Pan musi... Gadać się nie chce. I gadał nie będę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
us.sa to nie gadaj leszczu 12.03.07, 20:29 to nie gadaj leszczu. ja tez uwazam sie za lepszego od tego chrubika czy jakiejs tam gosi czy innej samosi z polskiego szow pizdnesu.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PabloM NOT - objawienie wiosny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.07, 22:19 Kto idzie na jutrzejszy koncert NOT w Hard Rock Cafe? :) Ja bede!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZMJ NOT - objawienie wiosny IP: *.lhsystems.com 13.03.07, 11:38 Jak dla mnie to ta formacja raczej mierna. I jesli to ma byc plyta roku to z nasza muzyka naprawde jest bardzo zle. Zbyt popowe, zbyt dolizane, zbyt slabe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cubics NOT - objawienie wiosny IP: *.zdnet.com.pl 03.04.07, 15:07 Rubik to pedał! Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond objawienie ? 03.04.07, 15:43 rozumiem ze będziemy beatyfikować? pozostaję sceptyczny wobec tego typu reklam=artykułów sponsorowanych Odpowiedz Link Zgłoś