Dodaj do ulubionych

NOT - objawienie wiosny

IP: *.aster.pl 12.03.07, 01:01
a Pan jak rozumiem jest taki lepszy i od Rubika i od Gosi Andrzejewicz, tak?
I ten naród tak Panu jest obmierzły i zeswołoczony, że tylko Pan musi...
Gadać się nie chce. I gadał nie będę.
Obserwuj wątek
    • us.sa to nie gadaj leszczu 12.03.07, 20:29


      to nie gadaj leszczu.

      ja tez uwazam sie za lepszego od tego chrubika czy jakiejs tam gosi czy innej
      samosi z polskiego szow pizdnesu..
    • Gość: PabloM NOT - objawienie wiosny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.07, 22:19
      Kto idzie na jutrzejszy koncert NOT w Hard Rock Cafe? :) Ja bede!!!
    • Gość: ZMJ NOT - objawienie wiosny IP: *.lhsystems.com 13.03.07, 11:38
      Jak dla mnie to ta formacja raczej mierna. I jesli to ma byc plyta roku to z
      nasza muzyka naprawde jest bardzo zle. Zbyt popowe, zbyt dolizane, zbyt slabe.
    • Gość: cubics NOT - objawienie wiosny IP: *.zdnet.com.pl 03.04.07, 15:07
      Rubik to pedał!
    • drzejms-buond objawienie ? 03.04.07, 15:43
      rozumiem ze będziemy beatyfikować?

      pozostaję sceptyczny wobec tego typu reklam=artykułów sponsorowanych
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka