Dodaj do ulubionych

Ukraina poza UE

23.07.13, 14:18
Oto dlaczego Ukraina nie powinna być promowana przez Polskę w Unii Europejskiej:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/5,114944,14322636,Ukraincy_celebruja_70__rocznice_powstania_Dywizji.html?i=6
Propagowanie nazizmu, faszyzmu i gloryfikacja zbrodniarzy wojennych, w szczególności z formacji SS są w Polsce (i Europie ?!) zakazane, a tymczasem GW swobodnie publikuje fotografie z imprezy z uczestnikami w mundurach SS, ze swastykami, chorągwiami ... i przy tym nie pozwala na dyskusję na forum (forum nieaktywne).

Na jednym ze zdjęć jest zarejestrowana ceremonia religijna. Co to ca kościół, jak nazywa się duchowny prowadzący modły, o co te modły ?
Obserwuj wątek
      • herr7 w końcu SS-Galizien to była 24.07.13, 08:03
        ukraińska opcja prozachodnia. W UE takie rzeczy są aprobowane pod warunkiem, że esesmani nie mordowali Żydów. Morderstwa na nie-Żydach są jak najbardziej dopuszczalne. Swoją drogą w lecie 44 r pod Brodami SS-Galizien dostała niezłego łupnia. Ciekawe czy w tym roku wygrała?
    • dorota_333 Wiecznie w przedpokoju 24.07.13, 10:58
      Propagowanie faszyzmu jest w UE zabronione, a organizacje nazistowskie zostały tuż po wojnie zdelegalizowane. SS Galizien jest na terenie UE nielegalna.

To jednak nie ma większego znaczenia, że to ukraińskie bydło gloryfikuje nazizm. Nigdy się w UE nie znajdą - chodzi raczej o wieczne trzymanie ich w unijnym przedpokoju, po to, żeby nie zbliżyli się całkowicie z Rosją. Dlatego nalezy ich mamić i coś tam obiecywać.

Tak nawiasem mówiąc - Ukraina jest całkowicie poza standardami cywilizowanego świata jeżeli chodzi o korupcję, przestępczość zorganizowaną etc. Wpuszczając Ukrainę UE ryzykuje potężne kłopoty z mafią (czego ma zapewne świadomość), przemytem narkotyków, handlem ludźmi, przerzutem imigrantów ze środkowego wschodu. Nie od rzeczy będzie też wspomnieć, że włączenie Ukrainy musiałoby się łączyć z gigantycznymi transferami finansowymi, to bardzo biedny kraj.

Krótko mówiąc: niech sobie bydło robi, co chce. Do UE nie wejdą nigdy.
      • herr7 nie jest zabronione... 24.07.13, 11:13
        w państwach bałtyckich estońskie, łotewskie i litewskie formacje Waffen SS są oficjalnie uznawane za bojowników o wolność. Brukselka się nawet z tego powodu nie krzywi.
        • dorota_333 Re: nie jest zabronione... 24.07.13, 11:37
          i działają pod szyldem "SS"? Nie wierzę.

Rzeczywiście historia naszej części Europy (w tym pribałtyki) tak się pokręciła, że niekiedy antykomunistom było najbliżej do nazizmu. Ale myślę, że to, co Unia toleruje w pribałtyce, to w stosunku do Ukrainy nie będzie tolerowane. Państwa nadbałtyckie sa zbyt cenne z innych powodów, żeby nie pozwolić im na celebrowanie ich historii.
            • nannek Re: nie jest zabronione... 24.07.13, 23:09
              herr7 napisał:

>Mordowali i Żydów i "innych", ale na Zachodzie (w tym w Polsce) rozlicza się jedynie za
              >mordowanie Żydów. Taka jest polityczna wykładnia Unii całego świata zachodniego

Otóż to herr7, dualizm moralny satanistów jest wręcz porażający.
              Ale oczy otwierają się i z przerażeniem coraz większa masa stwierdza jak są i byli manipulowani, na początku ludzie omamieni propagandą i fałszem historii nawet nie mogą w to uwierzyć.

Głupi przykład Stalin i jego morderstwa.
              Ale co się działo przed nim? dziwna pustka w mediach a przecie on do władzy nie doszedł w 1917
              Oczywiście aniołkiem nie był (Katyń tu też są kontrowersje) ale pejsata zakłamana historia przypisuje mu wszystko bo odważył się im przeciwstawić i rozpieprzyć to plugawe towarzystwo.
              itd. itd. itd.
              • damkon Re: nie jest zabronione... 24.07.13, 23:30

> Głupi przykład Stalin i jego morderstwa.
                > Ale co się działo przed nim? dziwna pustka w mediach a przecie on do władzy nie
                > doszedł w 1917
                > Oczywiście aniołkiem nie był

A to ciekawe co piszesz, ponieważ myślałem, że od strony moralnej był krystalicznie czysty, niczym anioł. A cóż masz takiego do zarzucenia towarzyszowi Stalinowi?
                • nannek Re: nie jest zabronione... 24.07.13, 23:41
                  damkon napisał:
                  > A to ciekawe co piszesz, ponieważ myślałem, że od strony moralnej był krystalic
                  > znie czysty

Tak tak oczywiście damakonku przecież tak jak piszesz wyraźnie napisałem.
                  """Oczywiście aniołkiem nie był""

Z tobą rozmowa mija się z celem.

• damkon Re: nie jest zabronione... 24.07.13, 23:55

> Tak tak oczywiście damakonku przecież tak jak piszesz wyraźnie napisałem.
                    > """Oczywiście aniołkiem nie był""

Właśnie zauważyłem nannakonku, że to napisałeś, dlatego zaprotestowałem. Myślałem, że przynajmniej dla ciebie był aniołem, albo jak wolisz towarzyszem aniołem.

Obawiam się, że naczytałeś się ostatnio jakiejś wrogiej burżuazyjnej propagandy i zaczynasz wątpić w moralną nieskazitelność towarzysza Stalina.

> Z tobą rozmowa mija się z celem.

A to szkoda, bo myślałem, że bardzo lubisz ze mną rozmawiać. wink
      • nannek Re: Wiecznie w przedpokoju 24.07.13, 23:26
        dorota_333 napisała:
        > To jednak nie ma większego znaczenia, że to ukraińskie bydło gloryfikuje nazizm

( znów talmudowe gadanie)
        To są ludzie nie bydło pusta dziewko, zachowali się jedynie jak zwyrodnialcy nie jak bydło bo bydło jest w swej naturze pokorne.
        Ale pamiętaj o jednym nie ma dymu bez ognia , Chochołowie a nie Ukraińcy mieli pewne powody ( choć czegoś tak wstrętnego co zrobili nie można w żadnej miarze usprawiedliwiać)

To przecie Damkonowy raj.
        "Byt byt określa świadomość" jak pisał Karol Marks i co jak widać się sprawdza.
        Ukraina nie zawsze była taka do dziś po ucieczce milionów i minięciu 30 lat realne dochody są tam o 50% niższe jak za czasów ZSSR i syf damkonowy w pełni.
        • nannek Re: Wiecznie w przedpokoju 25.07.13, 00:39
          hmm.

Mój pradziad na terenach obecnej Ukrainy posiadał zamek i piękny ogromny park plus tysiące niewolników pod sobą.

Z dziwieniem opowiadano jak lud uciemiężony/wyzwolony, nie nie on nie rabował rabował lecz z nienawiścią niszczył wszystko "tak bardzo go kochali" ( że też im się chciało za darmo dęby siekierami w parku ścinać?)

Mój dziadek wiedząc o tym to i widząc nędze w okół , trochę się zastanowił i odciął się od spadków i całego tego syfu feudalnego który dziś powraca w pełnej krasie.

• dorota_333 Re: Wiecznie w przedpokoju 25.07.13, 10:11
            > Mój pradziad na terenach obecnej Ukrainy posiadał zamek i piękny ogromny park
            > plus tysiące niewolników pod sobą.

Zabawny wariat.

Tak nawiasem mówiąc: pierwszy raz widze, że ktoś przykłada marksistowskie pojęcia do zbrodni nacjonalistów ukraińskich. Niektórym sie wszystko z... bazą i nadbudową (za przeproszeniem) kojarzy smile
            • nannek Re: Wiecznie w przedpokoju 25.07.13, 14:25
              dorota_333 napisała:
              >Zabawny wariat.

>Tak nawiasem mówiąc: pierwszy raz widze, że ktoś przykłada marksistowskie pojęcia do
              >zbrodni nacjonalistów ukraińskich.

Myślałem ze ty jesteś trochę mądrzejsza ale cóż widać tobie koniecznie trzeba wszystko jak
              pustej krowie na rowie.

Przecie nawet idiota by zrozumiał że to oczywiście że niema z tym nic wspólnego lecz z twą drugą częścią wypowiedzi.

"">Tak nawiasem mówiąc - Ukraina jest całkowicie poza standardami cywilizowanego świata
              >jeżeli chodzi o korupcję, przestępczość zorganizowaną etc. ""

Ale jak widać są tak mądrzy inaczej iż próbując odwracać kota ogonem robią z siebie głupszych iż w istocie są.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka