Dodaj do ulubionych

nowe forum

20.11.06, 00:03
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wspólnego forum dla Nowej Iwicznej,
Mysiadła i okolic zapraszam na nowe forum
forum.mariarogowska.pl
Obserwuj wątek
      • 66rog66 Re: nowe forum 20.11.06, 10:43
        nowe forum jest tylko jednym z elementów nowego serwisu informacyjnego
        mariarogowska.pl.
        Forum samo w sobie daje szersze możliwości niż to na gazecie: np. można
        wydzielić część publiczną i część wymagającą logowania; można grupować tematy w
        katgorie co ułatwia nawigację; moża publikować ankiety co jest ciekawym
        elementem poznawania opinii innych. Można w końcu, dołączac elementy graficzne.

Zapraszam serdecznie i ciekawa jestem waszych opinii, nie tylko o forum ale i o
        całym serwisie.
        • kawalerkarobocza Re: nowe forum 20.11.06, 12:00
          nie ma tylko jednej zalety, którą ma gazeta.pl i która jest zasadnicza - na
          gaazeta.pl mozna łatwo je znaleźć jak ktoś jest zainteresowany tzn. ktoś kto
          NIGDY nie był na żadnym forum. A do wszelkich prywatnych "wynalazków" trzeba
          miec konkretny adres.

Poza tym jak dla mnie gazeta.pl jest czymś "neutralnym" i dobrze prowadzonym a
          prywatny serwis nigdy nie wiadomo jak będzie prowadzony, jak długo, poza tym
          jeżeli pani Rogowska będzie startowała w nastepnych wyborach niekoniecznmie
          będzie to platforma, gdzie będa chcli pisąc kontrkandydaci etc. itp.
    • franiaa Re: nowe forum 20.11.06, 13:20
      Kawalerkarobocza ma rację. To forum jest neutralne i ąłtow je znaleźć. Nie
      zaczynajmy sie rozdrabniać o toworzyć zamkniętych enklaw bo nic z tego nie
      wyjdzie!
      Nie róbmy podziałów, bo tak to się skończy. To forum z lepszym lub gorszym
      skutkiem działa od proawie dwóch lat. ALe działa. I mysle, ze lepiej bedzie jak
      chętni do działania przyłaczą się tu a nie beda wydzielać granice....
      Im wiecej for, tym gorzej bedzie nas zjednoczyć. Paniętajcie o tym i uszanujcie
      takich jak ja. Nie róbmy podziałów a wymieniajmy sie poglądami tu.
        • owrank Re: Po co? 20.11.06, 16:53
          rozmawiamy o tych samych problemach i sprawach, tej samej szkole, problemach
          komunikacyjnych etc.
          na jednym forum bedzie pisalo wiecej osob co przyciagnie nastepnych.
            • justynagizewska Re: Po co? 21.11.06, 08:58
              Droga pani
              Czy coś się zmieniło?
              Jakiś czas temu wypowiedziałam się kilka razy na forum administrowanym przez
              Pana Kanię. Niestety moje wypowiedzi na tyle były dla niego niewygodne, że
              zostałam usunięta z tego forum.
              Więc po co ta farsa?
              JG
              • 66rog66 Re: Po co? 21.11.06, 10:37
                najpierw dygresja ... to chyba silny dowód na to że połączone forum jest
                korzystne. Wałkujemy tena sam temat z identycznymi wpisami na obydwu forach.

A teraz odpowiedź ... z p. Kanią łączy mnie jedynie to, że zasiadać będziemy
                wspólnie w radzie gminy. Nie mam nic wspólnego z jego komitetem wyborczym ani
                jego forum. Proszę zażalenia kierowac do niego.
                Jeżeli kontak z radnym nazywa pani farsą to przeczy to całej idei samorządności.
                Tak czy inaczej pozostawiam swoje forum do Państwa i Pani dyspozycji. Napiszcie
                do mnie co chcielibyście by gmina zrobiła w Waszym rejonie, jak zajęła się
                Waszymi sprawami. A mnie osądźcie, ale po moich działaniach, a nie działaniach
                innych, niezwiązanych ze mną, osób.

pozdrawiam serdecznie
                Maria Rogowska
    • mahony2109 To jest nic innego jak SPAM 20.11.06, 18:42
      Rozumiem reklamy stron o adresach w stylu mysiadlo.pl (portali miejskich itd),
      ale strona z imieniem i nazwiskiem w nazwie to sie nadaje do wyborczych reklam
      i tyle. Szczerze mowiąc (co już napisałem na forum Iwicznej) świadczy też o
      wielkiej megalomanii. Inicjatywa miałaby szansę, gdyby strona zsoatała
      normalnie nazwana.

Zresztą wystarczy na Gazecie zjednoczyć forum Mysiadła i Iwicznej jak ma być
      wspólne. Pomysł dobry, zwłaszcza, że miałoby szansę się pojawiać na głównej
      stronie "Mazowsza" ze względu na większą ilość użytkowników i postów.

Pzdr.
      • kryskan ordyl to "bocian" i .. 20.11.06, 20:36
        Jestem mieszkanką Mysiadła i sobie nie życzę takich uwag pod adresem moich
        sąsiadów, jestem także przeciwna takim praktykom jakie uprawia "bocian" ordyl..
        siedź kolego w Iwicznej.. i nie mieszaj sie w nasze sprawy.. jego świta także..

Swoja droga "bocian" ordyl jest wielkim przegranym, liczył na sukces.. ha, ha,
        "bocian" jeden..

"bocianie" ordyl juz jestes znany na wszystkich forach.. w okolicy i wszędzie
        mieszasz i skłócasz ludzi, człowieku ogarnij się wreszcie i weż do uczciwej
        pracy.. i bawienia swoich małolatów

pozdrawiam :))

Kasia

ps. juz niedługo na forum zamieszczę sprawozdanie z pracy bociana..
        • ordyl Re: ordyl to "bocian" i .. 20.11.06, 22:34
          Ciekawe czym zasłużyłem na ten atak. jestem Mieszkańcem Mysiadła od około 3
          tygodni. Rok temu kupiłem tu mieszkanie. Nie bardzo rozumiem czemu mają słuzyć
          te wycieczki personalne? Nie wiem też dlaczego jestem wielkim przegranym.

Nasze sprawy? Moja świta?

O uczciwej pracy już kiedyś pisałem czy ktoś się ukrywa pod Kasią? Czy nie ma
          odwagi mówić pod swoim imieniem?

Czekam na te taśmy prawdy pewnie spadnę z krzesła.

Jeśli jesteś kobietą należy się Tobie szacunek a więc

Zdrówka
          • news4us Re: ordyl to "bocian" i .. 21.11.06, 08:56
            Czytajac mam watpliwosci czy to kobieta. Oto cytat z innego forum:
            "widać że z was to prawdziwe buraki i w dodatku skąpcy...
            spadajcie do swoich nor na wsi..."

Nie znam Kobiety poslugujacej sie takim jezykiem publicznie.
            A poniewaz nie do konca zrozumialem ten kobiecy styl, wiec spytalem o
            znaczenie "bociana". Bo moze to wcale nie obrazliwe tylko przejaw szacynku?

btw: Witam nowego sasiada.
      • 66rog66 Re: To jest nic innego jak SPAM 20.11.06, 22:24
        może niezbyt szczegółowo opisałam cel mojego forum.
        Jestem radną, na której nazwisko głosowało wiele osób (co prawda z Nowej
        Iwicznej, ale przecież problemy mamy wspólne). Oczekują ode mnie działania.
        Właśnie przez swój serwis, w tym i forum, chcę znac ich oczekiwania, słyszec ich
        głos.
        Nie mam nic przeciwko temu forum i doceniam jego neutralność (choć i ono ma
        przecież admina). Po prostu zapraszam do siebie, powiedzcie co chcecie abym dla
        Was zrobiła.
        • franiaa Re: To jest nic innego jak SPAM 21.11.06, 12:19
          66rog66 napisała:

> Nie mam nic przeciwko temu forum i doceniam jego neutralność (choć i ono ma
          > przecież admina). Po prostu zapraszam do siebie, powiedzcie co chcecie abym
          dla Was zrobiła.

To skoro nie ma Pani nic przeciwko temu formu to dlaczego wprowadza Pani
          podział na Pani forum? przeceiz stad też może się Pani dowiedziec o naszych
          problemach.
          LUDZIE NIE RÓBCIE PODZIAŁÓW i nie wszczynajcie wojen. Bo tak to wygląda. Do tej
          pory malo kto z "polityków" sie odywal a teraz nagle szum i podziały. Dajcie
          spokój temu kto jest z jakiej parti i zacznijcie działać, bo wyładowujecie
          energie nie na to co potrzeba.
          • kryskan Re: nowe forum po co? 21.11.06, 16:31
            Dokładnie, Mysiadło ma już forum i proszę Panią Rogowską o zmiany na www, dziękuję

ps. Panie Tadeuszu Ordyłowski.. i spółko proszę się zająć swoimi sprawami..
            • kryskan Re: nowe forum jest nikomu nie potrzebne!!! KONIEC 21.11.06, 16:42
              Inni Radni Gminy Lesznowola (z Mysiadła) także moja swoją www i na bieżąco są ze
              sprawami mieszkańców.Zresztą propozycja pani adminki forum jest kiepskim
              pomysłem.., Mysiadło ma już swoje forum i to na nie zapraszam. Dodam , że jako
              mieszkanka Mysiadła jestem przeciwna polityce uprawianej przez pewnych ludzi,
              Kochani najpierw trzeba poznać fakty, prawdziwe fakty a dopiero później pisać..
              tak, tak szanowne "małżeństwo" z Polnych Kwiatów.. macie problem.. ale o tym
              później.. pozdrawiam obiektywnie.. dziękuję

mieszkanka Mysiadła od urodzenia
            • ordyl Re: nowe forum po co? 21.11.06, 16:48
              Moje sprawy to Mysiadło , moje sprawy to Nowa Iwiczna, to szkoła ,
              przedszkole , komunikacja , tereny rekreacyjne , imprezy kulturalne i sportowe ,
              zakorkowane ulice , brak chodników oświetlenia koszy na śmieci , bezpiecznych
              wyjazdów. Moje sprawy to lepsza komunikacja na linii mieszkańcy radni gmina.
              Do tego służy forum , wspólne forum dla wszystkich mieszkańców naszej gminy.

Moje sprawy to wadliwa kanalizacja (właśnie mnie zalało co jest jak sądzę
              normą w Mysiadle) wodociągi , moje sprawy to jest zastopowanie budowania bez
              głowy. To nie są tylko moje sprawy to sa sprawy wszystkich mieszkańców Mysiadła
              i Nowej Iwicznej.

Kto mnie tak atakuje dla kogo jestem takim zagrożeniem? Kto się mnie tak boi?

Nie mam żadnej spółki i nie jestem udziałowcem w żadnej spółce. jestem
              członkiem fundatorem Fundacja Siatkówki Plażowej oraz prezesem KS Plaża
              Południe.

Zdrówka Tadeo Ordyl-Bocianowski
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka