Dodaj do ulubionych

Zapytanie do Administratorów

15.04.05, 14:18
Otrzymałem dziś Ban Ip od Opa "iizaa" za rozmyślanie nad Encykliką Jana Pawła
II Labora Excersens (Encyklika ta zajmuje się analizą istoty pracy w życiu
człowieka). Bana IP otrzymałem na pokoje miedzyinnymi "wiek40" i "o
wszystkim".

Prosiłbym, by jakiś administrator opiekujący się czatem zwrócił uwagę
Opowi "iizaa", że rozmyślenia filozoficzne nie łamią żadnych reguł netykiety.
Jeśli jednak ów Op "iizaa" zablokowła mój numer IP (IP-BAN) z jakichkolwiek
osobistych pobudek, czy to religia, czy jakies inne osobiste zażyłości bądź
urazy itd., ktoś powinien zastanowić się może nad racją bytu wykonywanej
przez Opa "iizaa" funkcji.

Z góry dziękuję za szybkie załatwienie mojej sprawy lub odpowiedź

"negujący samego siebie"
Obserwuj wątek
    • senne_marzenie Re: Zapytanie do Administratorów 15.04.05, 14:34
      w samym rozmyslaniu nic zlego niby nie ma, ale.
      moze zatem przytoczysz tu _dokladniej_ swoj tok myslenia z czatu, za ktory, jak
      twierdzisz dostales bana?
      • ireo Re: ban 15.04.05, 15:52
        to pewnie było za nieuctwo (bo nie Labora exersens, tylko Laborem exercens)
        • nonstop Re: ban 16.04.05, 11:47
          hehe, to samo jakos mi sie pomyslalo...
          :-)
    • j.oker Re: Zapytanie do Administratorów 15.04.05, 21:21
      oj biedny weber9 znow dostał bana................
    • cwi Polecam odpowiedź... 15.04.05, 23:14
      Nie byłem przy faktach, ale coś mnie tknęło,
      i chciałbym polecić rozważenie - na remedium -
      innej encykliki, mianowicie: Veritatis Splendor,
      a zwłaszcza ten passus:

      "Osąd sumienia jest osądem praktycznym – ujawniającym więź łączącą wolność z
      prawdą"
      • she_5 Re: Polecam odpowiedź... 16.04.05, 08:13
        Na ile ja bylam "przy faktach" (zaznaczam, ze nie w tym pokoju, w ktorym
        zbanowano nieszczesnika), to nie byly to zadne "rozmyslania" tylko zwykle
        copy/paste. Rozwazalabym zbanowanie za zasmiecanie kanalu ogolnego. Tyle.
        WYSLIJ
        • carrramba Re: Polecam odpowiedź... 16.04.05, 23:02
          A ja byłam przy rozważaniach i szczerze mówiąc nie widze powodu do bana.
          • saba_a Re: Polecam odpowiedź... 18.04.05, 23:42
            Jesli to co przeczytalam jest powodem do bana to ciekawa jestem kiedy ta
            rzekoma Aga dostanie bana na wiecznosc.
            • ona205 Re: Polecam odpowiedź... 19.04.05, 08:02
              Bylam przy tym,nie bylo powodow do banowania!!!!!!
        • hippy_pottamus Re: Polecam odpowiedź... 19.04.05, 11:13
          też nie byłam "przy faktach", sheszaku ;-) ale gdyby banowali za nieuctwo, czat
          świeciłby pustkami ;-))
          hypek_z(bano)wany ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka