ad.contemptum.sui
15.04.05, 14:18
Otrzymałem dziś Ban Ip od Opa "iizaa" za rozmyślanie nad Encykliką Jana Pawła
II Labora Excersens (Encyklika ta zajmuje się analizą istoty pracy w życiu
człowieka). Bana IP otrzymałem na pokoje miedzyinnymi "wiek40" i "o
wszystkim".
Prosiłbym, by jakiś administrator opiekujący się czatem zwrócił uwagę
Opowi "iizaa", że rozmyślenia filozoficzne nie łamią żadnych reguł netykiety.
Jeśli jednak ów Op "iizaa" zablokowła mój numer IP (IP-BAN) z jakichkolwiek
osobistych pobudek, czy to religia, czy jakies inne osobiste zażyłości bądź
urazy itd., ktoś powinien zastanowić się może nad racją bytu wykonywanej
przez Opa "iizaa" funkcji.
Z góry dziękuję za szybkie załatwienie mojej sprawy lub odpowiedź
"negujący samego siebie"