Gość: entuzjasta
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
21.02.07, 10:49
Do uczestników forum:
Czy ktoś z Państwa planuje może otwarcie prawdziwej winiarni w Białymstoku?
Dlaczego się tak dopytuję?
Ano dlatego że w trzystu tysięcznym mieście nie ma żadnej>
Chętnie służę pomocą