Forum Kuchnia Wino
ZMIEŃ
    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.07, 10:49
    Do uczestników forum:
    Czy ktoś z Państwa planuje może otwarcie prawdziwej winiarni w Białymstoku?
    Dlaczego się tak dopytuję?
    Ano dlatego że w trzystu tysięcznym mieście nie ma żadnej>
    Chętnie służę pomocą

    Obserwuj wątek
      • reddry Re: pytanie 21.02.07, 14:32
        jak może Pan pomóc?

        pozdrawiam
        zpk
        • Gość: entuzjasta Re: pytanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.07, 14:53
          Odpowiedź:
          Znalezienie lokalizacji,znajomość rynku,poprowadzenie interesu, będącego
          spełnieniem marzenia.
          • Gość: eutanazjasta Re: pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 16:11
            Gość portalu: entuzjasta napisał(a):

            > Odpowiedź:
            > Znalezienie lokalizacji,znajomość rynku,poprowadzenie interesu, będącego
            > spełnieniem marzenia.

            Sam sobie otwórz jeśli taką masz wiedzę ogromną. Najwyrażniej kasy masz też jak
            lodu skoro wszystko to chcesz robić gratis.
            • reddry Re: pytanie 21.02.07, 21:47
              Szanowny Panie eutanazjasto!
              skąd w Panu tyle złośliwości i goryczy? pytanie retoryczne! przez takich jak Pan
              obcokrajowcy mówią na nas "polaczki"! nie ważne. proszę się nie martwić. jest
              Pan szczęsliwym człowiekiem, z pewnością.
              pozdrawiam
              zbigniew kawalec

              ps
              do entuzjasty. prosze o kontakt. pogadamy co możemy zrobić. kontakt znajdzie Pan
              na naszej stronie internetowej.
              • Gość: entuzjasta Re: pytanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.07, 11:52
                Nie otwierałem dwa dni strony, ktoś się klasycznie podszył.
                Moje pytanie jest dalej otwarte,szukam firmy która chciałaby otworzyć prawdziwą
                winiarnię w Białymstoku,sam nie mam takich środków.
                Reszta bez zmian.Zainteresowane osoby proszę o kontakt.
      • Gość: Expert wina Re: pytanie IP: *.aster.pl 22.02.07, 00:16
        Po co odrazu zakladac? Jesli teraz wszystko można otrzymać kurierem! Nawet z zagranicy!
        Zapraszam www.spirio.pl
        • Gość: spirio tester Re: pytanie IP: *.aster.pl 22.02.07, 09:14
          doswiadczyłem spirio z chile. wszystkie chilijskie wina jakie mają smakują tak
          samo. różnią się tylko etykietą i ceną. ewentualnie kolorem. mogą konkurować
          raczej z tym winem rozlewanym w polsce o nazwie chillean półwytrawne.
          pozdrawiam w szczególności "experta wina" :>
          st
          • adas.kuweta Re: pytanie 23.02.07, 16:07
            Ale tylko w Spirio znajdziesz Cote du Rhone z merlot (LA CHASSE DU PAPE Merlot),
            z widocznym napisem VDP d'Oc na etykiecie :-)
            • reddry Re: pytanie 26.02.07, 16:05
              unikat! :)
              pozdrawiam
              zpk
            • Gość: informator spirio Re: pytanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.07, 16:15
              adas.kuweta napisał:

              > Ale tylko w Spirio znajdziesz Cote du Rhone z merlot (LA CHASSE DU PAPE
              Merlot)
              > ,
              > z widocznym napisem VDP d'Oc na etykiecie :-)

              Drogi Adasiu tylko w pierwszym tygodniu grudnia sprzedalismy tego 1200 but tego
              wina,tak wiec nie kpij
              • adas.kuweta Re: pytanie 27.02.07, 10:53
                Drogi Adasiu tylko w pierwszym tygodniu grudnia sprzedalismy tego 1200 but tego
                >
                > wina,tak wiec nie kpij

                Gratulacje i oby tak dalej.
                Ja nie kpię, zauważyłem tylko pomyłkę. Mam nadzieję, że tylko pomyłkę, bo ktoś
                złośliwy mógłby napisać, że to naciąganie ludzi (Chasse du Pape brzmi dość
                podobnie do wiadomo czego...)
                • docg Re: pytanie 27.02.07, 10:59
                  adas.kuweta napisał:
                  ktoś
                  > złośliwy mógłby napisać, że to naciąganie ludzi (Chasse du Pape brzmi dość
                  > podobnie do wiadomo czego...)

                  • Gość: star Re: pytanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.07, 11:14
                    docg napisał:

                    > adas.kuweta napisał:
                    > ktoś
                    > > złośliwy mógłby napisać, że to naciąganie ludzi (Chasse du Pape brzmi doś
                    > ć
                    > > podobnie do wiadomo czego...)
                    >
                    >
                    • Gość: docg Chasse du Pape IP: 84.40.217.* 27.02.07, 13:27
                      za słownikiem z onetu:

                      pape (Ectaco-Poland)
                      1 papież
                      2 przewodnik
                      3 przywódca
                      4 zarządzający

                      chasse (Ectaco-Poland)
                      1 polowanie
                      2 sezon łowiecki
                      3 łowy
                      4 rewir
                      5 teren łowiecki
                      6 pościg
                      7 pogoń

                      ... więc może chodzi o "polowanie na przywódcę"? aluzja do kaczorów, czy coś? a
                      może chodziło o:
                      chasse-cousin (Ectaco-Poland)
                      1 lura
                      2 podłe wino
                      ?
                      :-)
                      pozdrawiam
                      • Gość: star châsse IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.07, 16:09
                        powinno byc a nie chasse
                        i wtedy znaczy relikwiarz
                        i nie trzeba juz polowac na papieza ani nikogo ganiac:-)
                        wiecej nt:
                        www.lachassedupape.com/index2.cfm
                        pzdr
                        star
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka