Dodaj do ulubionych

bajki na dobranoc

06.06.14, 22:11
pytanie. Skąd ok 30 letnia siksa w czasach PRL dysponowała "rocznym dochodem dyrektora szkoły w Polsce" - zakładam, że nie z tak wyśmiewanych ostatnio "dotacji rodzinnych, z pracy też nie - pozostaje jedna opcja - nakradła i sumienie uciszając - wpłaciła ? To już wiem, skąd ta ucieczka za granicę.....

Po prostu dzicz, busz, głupota, okrucieństwo. A odpowiedzialni za taki stan, gdy zachorują, jeżdżą leczyć się do najlepszych klinik zagranicznych.

ależ do jakich klinik zagranicznych ? na Marsa latają big_grin sam widziałem !! big_grin

Pod koniec lat osiemdziesiątych, wspomagając ludzi w kraju, wpłaciłam sporą kwotę (wtedy roczny dochód dyrektora szkoły w Polsce) na mające się budować hospicjum w pewnym mieście wojewódzkim - nie ma go do tej pory, pieniędzy też nie.

w każdym większym mieście jest co najmniej jedno hospicjum. W mniejszych też. Ale bajeczka fajna big_grin
Obserwuj wątek
    • fenikss.2972 Re: bajki na dobranoc 06.06.14, 22:14
      i komentarz do bezrozumnego czytania sensacji tam, gdzie ich nie ma. To, że lekarze walczą o hospicjum - ok - to, że wystartowali ze zbyt wysoką ceną - no kurwa - przecież czasy komunizmu się ponoć skończyły.

Hospicjum ze Strzałowskiej za jakość opieki dostało najwięcej punktów, przegrało ceną. Zaoferowało o 4 złote i 20 groszy za dzień opieki więcej, niż dwa pozostałe hospicja domowe.

z czego wynika jasno, że istnieją jeszcze dwa inne hospicja. Do tego oddziały paliatywne itd - jasne dla mnie - dla idiotów jak widać nie big_grin big_grin big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka