Dodaj do ulubionych

Tani nocleg w Pradze.

IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 18.06.01, 22:19
Ktoś może coś wie na ten temat. Będę wdzięczny.
Obserwuj wątek
            • Gość: Andrzej Re: Tani nocleg w Pradze. IP: *.sbone.cz 14.07.01, 12:40
              To nie jest zadna prowizja!!! tylko cena rozbita na kilka skladnikow.
              Normalnie przyjezdzasz- placisz 300 czasem nawet 350 CZK za nocleg.
              a rezerwujac za posrednictwem www.infoczechy.pl lub www.czechy.com.pl placisz-
              10 PLN plus 200 CZK co równa się 300 CZK, a w sumie nawet mniej, bo korona
              idzie do góry.
              Dlatego bardziej sie oplaca zarezerwowac wczesniej, ok, mozna pojechac w
              ciemno, ale z doswiadczenia wiem, ze masa takich wlasnie ludzi nocuje potem w
              niezbyt przyjaznych warunkach.
                • northon Re: Tani nocleg w Pradze. 16.07.01, 15:46
                  Gość portalu: Marcin napisał(a):

> Nie ma co kitu cisnąć! W tych samych akademikach, co na www.infopraga.pl można
                  > bezpośrednio przez net zarezerwować bez problemu miejsce po 200-240 CZK w
                  > dwójce. Wiem, bo tak robiłem

Czy ktos mógłby mi podać adresy mailowe do tych akademików na Strachowie ,czy
                  gdzies gdzieś gdzie można zarezerwować coś za 200 - 250 CZK
                • Gość: Andrzej Re: Tani nocleg w Pradze. IP: *.sbone.cz 16.07.01, 22:30
                  Kitu tutaj nikt nie ciśnie, weźcie pod uwagę, że w Pradze nie ma dwóch
                  akademików, www.infoczechy.pl sprzedają te najlepsze, więc są nieco droższe.
                  Zresztą od czasu do czasu nawet w www.infoczechy.pl jest promocja więc te same
                  miejsca można kupić o 30-40 % taniej.
                  Ja osobiście znam opowieści ludzi (autentyczne) którzy sobie wynajmowali
                  miejsca samodzielnie, za 150 koron, i nagle bach w środku nocy dokwaterowywano
                  im obcych ludzi, czasem sympatycznych, czasem mniej. No ale jak ktoś chce...

Ja polecam Hotel Tourist, i tutaj niespodziankę, Ci z www.czechy.com.pl mają go
                  taniej niż na miejscu w hotelu(to jest właśnie wynik umów zawieranych pomiędzy
                  agencjami a hotelami), tak więc bardziej się opłaca zarezerwować miejsca u nich
                  niz w hotelu (oszczędzasz) i spać wygodnie w pokoju z łazienką (o ile do Pragi
                  jeździ się spać).
                  pozdrawiam wszystkich Andrzej
    • Gość: Marek Re: Tani nocleg w Pradze. IP: *.chorzow-srodmiescie.sdi.tpnet.pl 07.07.01, 22:36
      Często jeżdżę do Pragi i z doświadczenia wiem, że nie ma tam najmniejszego
      problemu ze znalezieniem noclegu- nawet taniego. Już na dworcu można znaleźć
      kilka biur oferujących noclegi w hostelach czy akademikach. Najtańszy jest
      chyba akademik/hostel PETROS- położony w miasteczku akademickim na Strahovie.
      Może pokoje nie należą do zbyt ekskluzywnych- nawet jak na studencki standard,
      ale za to cena nie przekracza 20DM. Następny plus tego obiektu, że położony
      jest blisko centrum i do dotarcia tam nie trzeba angażować żadnego środka
      komunikacji.(W ścisłym sezonie mogą być kłopoty z miejscami)
      Jeżeli ktoś chciałby się wybrać z namiotem, to polecam campingi na ulicy
      Trojańskiej/Trojskiej (niewłaściwe skreślić). Troja to spokojna "domkowa"
      dzielnica, a niemal za każdym domkiem napotkać się można na mini camping.
      Szczególnie polecam camping HERZOG- polskojęzyczna obsługa i zniżki dla
      studentów. By dotrzeć tam, należy dojechać do końcowej stacji metra(o ile się
      nie mylę linia czerwona), a potem autobusem w kierunku ZOO- znajdziecie to
      zresztą na każdym planie. Będąc tam koniecznie zobaczcie barokowy pałac /tuż
      przy ZOO/ z fantastycznym ogrodem i niesamowitymi freskami wewnątrz. Wstęp do
      ogrodów jest bezpłatny, a do pałacu jakieś 80Kc, ale naprawdę warto.
      W Pradze można też skorzystać z kwater prywatnych. Ludzi oferujących takowe
      znajdziecie na dworcu, czy placu Wacława, a ściślej mówiąc to oni was na pewno
      znajdą- ceny też nie wysokie, a i potargować się można.
      W Pradze nie ma także problemu z dogadaniem się po Polsku. Czasem bywa to nawet
      łatwiejsze niż porozumienie się w języku angielskim
      Pozdrawiam i do zobaczenia w Pradze.
      Marek
    • Gość: ashya Re: Tani nocleg w Pradze. IP: *.pisz.sdi.tpnet.pl 19.08.01, 00:21
      Niedawno wróciłam z Pragi. Spałam w najtańszym,jak mi się wydaje miejscu-
      A.Pertakova
      Praha 7 , Trojska 370/151
      tel.838 50 469
      Jechałam na żywioł,mając ten adres w kieszeni-ale nocleg znajdzie się bez
      żadnych problemów.Na dworcu Hlavni Nadrazi dopadają Cię naganiacze
      (korzystajcie,jeśli lubicie przepłacać)W zasadzie taniej można wynająć pookój w
      dzielnicach typu Ziskov lub Holeszovice.Na dworcu znajduje się również punkt
      informacji noclegowej, gdzie można też np.zakupić mapy itd.To wszystko polecam
      bardziej wymagającym. Można też skorzystać z oferty akademików,ale tam chyba
      nie dojeżdża metro, więc trzeba tłuc się tramwajem przez pół miasta.
      Za kemping zapłaciłam 100 koron za dobę (za jedną osobę)-chyba była to
      najtańsza oferta na tej ulicy.Gdzieniegdzie dolicza się cenę za namiot).Kemping
      leży w ogródku, pod jabłonkami. Do dyspozycji jest łazienka z
      wanną,prysznicem,pralką, ubikację i mała kuchnia. Dojazd jest bardzo prosty- z
      dworca Hlavni Nadrazi jedziemy metrem na końcową, czerowną stację Nadrazi
      Holeszovice,skąd jedziemy np. tramwajem nr.5 lub 14 na ul.Trojską (jeden lub
      dwa przystanki w zalężności od tego, z ktorej strony dworca wyszliśmy.)Polecam
      kupno biletu tygodniowego -250 koron. Obowiązuje na wszystkie środki transportu
      i jest prestupni- czyli można się przesiadać.
    • Gość: Cooper Wrażenia po Grand Prix IP: *.icn.pl 21.08.01, 17:10
      Byłem właśnie na żużlowym Grand Prix w Pradze. Piersza noc za darmoche -
      wbiliśmy się wieczorem na kampig o nazwia Caravan Camping nad Wełtawą a rano
      szybko go opuściliśmy i już.
      Druga noc to jedyne 100 koron za nocleg 7 osob. Dokladnie jest to opłata za
      postawienie samochodu-vana na olbrzymim parkingu obok stadionu-Marketa. mozna
      tam rozbic namiot za darmo. za osobowy samochod oplata jeszcze mniejsza bo
      jedyne 50koron za dobe. jesli ktos lubi partyzantke to goraco polecam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka