Dodaj do ulubionych

Liechtensteinklamm

IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 30.08.07, 09:32
Jak w temacie...
Wybieram sie do Austrii i Włoch na wakacje
Czy warto zwiedzić Liechtensteinklamm ?
Ile czasu zajmie przejście kanionu ?
Czy można się wybrać z małymi dziećmi (4latka i 15 miesięcy)?

Jeżeli ktoś z Was był - bardzo proszę o pomoc :)
Obserwuj wątek
    • bah77 Re: Liechtensteinklamm 30.08.07, 10:44
      > Czy warto zwiedzić Liechtensteinklamm ?

      Warto, bo Liechtensteinklamm to bardzo piękny Cud Natury, o czym
      pisałem m.in. tu:

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=184&w=2843088&a=27252230

      > Ile czasu zajmie przejście kanionu ?

      W sumie ok. 2 h, ale trudno mi powiedzieć, ile fotek będziesz robił,
      ile przystanków itp., a wodospad na końcu trasy jest piękny.

      > Czy można się wybrać z małymi dziećmi (4latka i 15 miesięcy)?

      Można:

      www.liechtensteinklamm.at/english/360.htm?lang=English

      Oczywiście, to mniejsze dziecko w nosidełku.
      Jest tam bezpiecznie, ale ślisko, więc warto ubrać odpowiednie
      obuwie.
      Kiedy tam byłem, akurat jedna dziewczyna złamała sobie rękę - w
      wąwozie zjawiły się chyba wszystkie możliwe austriackie służby
      ratunkowe...

      Pozdrawiam

      bah77
      • Gość: marcin Re: Liechtensteinklamm IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 30.08.07, 13:03
        Dzięki za szybką i wyczerpującą odpowiedź
        Pozdrawiam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka