Gość: alex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.08, 10:10 Czy moze ktos nocował w tym hotelu XII dzielnica.??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj