Gość: Inka IP: *.gwo.pl 07.01.05, 09:44 Mam zamiar jechać w lipcu do Maroka z BP Triada ( 7 + 7). Czy może ktoś był z nimi i może udzielić mi informacji. Mam zamimiar na pobycie miszkać w hotelu kenzi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj