Dodaj do ulubionych

Maroko -Triada

IP: *.gwo.pl 07.01.05, 09:44
Mam zamiar jechać w lipcu do Maroka z BP Triada ( 7 + 7). Czy może ktoś był z
nimi i może udzielić mi informacji. Mam zamimiar na pobycie miszkać w hotelu
kenzi.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka