Gość: MaFik
IP: *.zywiec.sdi.tpnet.pl
24.06.02, 18:31
Witam serdecznie! Z grupą znajomych wpadliśmy na pomysł, aby tegorocznego
sylwestra spędzić w Chorwacji. Próbowałem dowiedzieć się więcej na temat tego
kraju w Internecie, ale problem polega na tym, że strony o tym kraju wspominają
jedynie o jego dobrych stronach w lecie. Reasumując - zależy mi na opinii osób,
które być może spędzały kiedyś sylwestra w Chorwacji. Powiedźcie, jakie
miejsce najlepiej wybrać, a jakiego warto unikać. W ogóle za wszystkie
informacje na temat zimowej Chorwacji będę bardzo wdzięczny. Odpowiedzi można
wysyłać tu albo na e-mail mafik@poczta.gazeta.pl
Za wszystkie będę bardzo wdzięczny, z góry serdecznie dziękuję!
MaFik