Dodaj do ulubionych

Biuro Sindbad

IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.02, 19:04
Jakie są wasze doświadczenia z tym biurem????
Obserwuj wątek
    • ela1001 Re: Biuro Sindbad 28.06.02, 13:31
      Byłam z nimi W Turcji ( Alania) i na Majorce ( El ArenaL).
      Obydwa wyjazdy były bardzo udane.
      Niektórzy turyści z naszej grupy narzekali na ceny wycieczek fakultatywnych,
      ale któż rozsądny kupuje wycieczki u rezydentów !
      Dotyczy to wszystkich naszych biur.
      Ogólnie polecam to biuro. Organizacyjnie byli bez zarzutu, rezydenci na
      poziomie.
      Korzystałam z ich ofert last minute i nie odczułam jakiegoś gorszego
      potraktowania mnie jako klienta - z umowy wywiązali się bardzo dobrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka