Gość: klask IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.02, 19:04 Jakie są wasze doświadczenia z tym biurem???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ela1001 Re: Biuro Sindbad 28.06.02, 13:31 Byłam z nimi W Turcji ( Alania) i na Majorce ( El ArenaL). Obydwa wyjazdy były bardzo udane. Niektórzy turyści z naszej grupy narzekali na ceny wycieczek fakultatywnych, ale któż rozsądny kupuje wycieczki u rezydentów ! Dotyczy to wszystkich naszych biur. Ogólnie polecam to biuro. Organizacyjnie byli bez zarzutu, rezydenci na poziomie. Korzystałam z ich ofert last minute i nie odczułam jakiegoś gorszego potraktowania mnie jako klienta - z umowy wywiązali się bardzo dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś