Dodaj do ulubionych

Do Egiptu z Oasis

16.05.05, 10:41
Pojechałam, było świetnie. Nie koniecznie najtaniej, ale za to wszystko było
zapiete na ostatni guzik.
Polecam.
Obserwuj wątek
    • Gość: zbyszek Re: Do Egiptu z Oasis IP: *.com.pl / *.zetosa.com.pl 16.05.05, 20:12
      byłem z oasis tydzień temu było świetnie,organizacja zapięta na ostatni
      guzik,nasz opiekun - Sayed Kolaib wywiązywał się ze swoich zadan znakomicie
      stawiam mu 5+ polecam gorąco
      • alis14 Re: Do Egiptu z Oasis 16.05.05, 21:37
        Zbyszek,
        czyżybyśmy mówili o tej samej wycieczce?
        U mnie też był rezydentem Sayed.
        A co mnie zafrapowało najbardziej, to komentarze gości z innych hoteli, którzy
        mówili, że ich rezydent pojawił sie u nich raz, nie dobierał telefonów i nie
        było z nim (nią) żadnego kontaktu...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka