alis14 16.05.05, 10:41 Pojechałam, było świetnie. Nie koniecznie najtaniej, ale za to wszystko było zapiete na ostatni guzik. Polecam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zbyszek Re: Do Egiptu z Oasis IP: *.com.pl / *.zetosa.com.pl 16.05.05, 20:12 byłem z oasis tydzień temu było świetnie,organizacja zapięta na ostatni guzik,nasz opiekun - Sayed Kolaib wywiązywał się ze swoich zadan znakomicie stawiam mu 5+ polecam gorąco Odpowiedz Link Zgłoś
alis14 Re: Do Egiptu z Oasis 16.05.05, 21:37 Zbyszek, czyżybyśmy mówili o tej samej wycieczce? U mnie też był rezydentem Sayed. A co mnie zafrapowało najbardziej, to komentarze gości z innych hoteli, którzy mówili, że ich rezydent pojawił sie u nich raz, nie dobierał telefonów i nie było z nim (nią) żadnego kontaktu... Odpowiedz Link Zgłoś