IP: *.ozimek.net.pl 08.06.05, 17:38
Wybieram sie na wakacje do Grecji na Krete Aby uniknac doplaty za jedynke w
pokoju dwuosobowym szukam wspollokatorki Koniecznie plec zenska TESSA
Obserwuj wątek
    • zosia19995 Re: single 28.01.17, 17:25
      Bardzo chętnie z Tobą pojade ! :D A widziałaś ile jest singli? Mnie to przeraziło, zobacz: buziak.pl/pl/singiel-w-statystykach
      • Gość: wodab Re: single IP: *.dynamic.chello.pl 29.01.17, 02:32
        Spamerze, daj sobie lepiej spokój bo to jest żenujące. A autorce wątku polecam znalezienie takiego biura, które nie zdziera z singli. Też jeżdżę sama i nie wyobrażam sobie spędzania wakacji z przypadkowo poznaną osobą. Wolę dopłacić niewielką kwotę i mieć pokój dla siebie oraz nienaruszoną prywatność.
        • Gość: westa Re: single IP: *.centertel.pl 30.01.17, 09:24
          Też nie wyobrażam sobie wyjazdu z osobą, której nie znam, bo to raczej gwarancja zmarnowanego urlopu. Latam sama, koszt pokoju dla jednej osoby wcale nie jest jakiś wygórowany, to najczęściej 200-300 zł drożej niż w pokoju 2-osobowym ( ja latam przeważnie z Tui)
        • Gość: Ada Re: single IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.17, 17:52
          Zgadzam się z Tobą. Wakacje to ma być przyjemność, spędzanie go z przypadkową osobą, która na pozór miła może nam nieźle zepsuć urlop, jest bez sensu. Lepiej dopłacić te parę stówek i mieć komfort psychiczny. Jeśli jadę sama to zawsze biorę jedynkę.
          • andziamonik Re: single 31.01.17, 20:47
            Czy z Wami cos nie tak? Spojrzcie na daty postow! Myslicie ze autorka postu czekala na zosie19995 jedyne tylko 12 lat? Litosci post zosia19995 to czysty spam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka