Gość: diana_mas IP: 80.51.228.* 29.06.05, 07:01 czy ktoś podróżował z biurem podróży Krystad? Jakie są wasze opinie o wyjazdach organizowanych przez to biuro? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj