Dodaj do ulubionych

Skipark Ružomberok 2002 / 2003

IP: *.man.polbox.pl 01.01.03, 12:33
Słyszałem, że gdzies w poblizu jest fabryka celulozy.
Czy Ruzomberok nie jest zanieczyszczonym miastem ?
Chetnie skorzystam z rady gdzie najlepiej i najtaniej wynajac
kwaterę ?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka