Gość: aha IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.03, 15:46 Poszukuję fajnych wakacji z moją 5-letnią córką Proszę podzielcie się ze mą swoimi wrażeniami. Czekam... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: As Re: wakacje w Polsce z 5-latką IP: *.crowley.pl 09.07.03, 15:57 W Polsce - zimno nad morzem (no chyba, że ma się niesamowite szczęście). W górach leje. Co robić z dzieckiem - idź na basen Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kyata Re: wakacje w Polsce z 5-latką IP: 81.15.160.* 10.07.03, 12:15 Proponuje Osrodek Energopol Trade w Pasymiu pod Olsztynem. Jest w lesie, nad jeziorem i jest basen kryty ze zjezdzalnia dla dzieci. Mozna wypozyczyc rowery, sa boiska do koszta, siadkowki i inne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomaszek Gościm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.03, 18:11 Podobny, bardzo ładnie zagospodarowany i wyposażony jest ośrodek w Gościmiu koło Drezdenka i Gorzowa Wlkp. (woj.lubuskie) Jest tam malownicze jezioro z własną plażą, wszelaki sprzęt, kryty basen, gabinety odnowy, świetlice, sala gimn. boiska, korty, plac zabaw, dla dzieci codziennie organizowane są zajęcia różnego typu, teren rozległy i bezpieczny. Za ogrodzeniem ośrodka wielkie kompleksy Puszczy Noteckiej, mnóstwo grzybów, trasy rowerowe i okolica też ciekawa. Godzina jazdy, w Świerkocinie między Gorzowem a Kostrzynem małe safari - wielka, obowiązkowa atrakcja dla dzieci. Mieszka się tam w dobrze wyposażonych domkach lub pawilonie hotelowym. Wyżywienie na miejscu 3 razy dziennie, typowe-wczasowe. Ostatnio byłem tam z rodziną na wakacjach 3 lata temu, ale wiem, że np. biuro Turysta nadal sprzedaje ich ofertę, bo awaryjnie się o to pytałem. Jest to miejsce idealne dla młodszych dzieci i nie znam w Polsce lepszego pod tym względem ośrodka. Podaję nr telefonu, który był aktualny w 2001 roku 095/762 1183. Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś