Dodaj do ulubionych

Hurghada, Panorama

26.06.08, 15:16
Witam. Mam pytanie, czy ktoś był w tym hotelu? Czy to jest daleko od
centrum miejscowości? Jakie jest otoczenie, sklepiki, restauracje
itp? Bardzo mi zależy na szybkiej odpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • annie2003 Re: Hurghada, Panorama 26.06.08, 16:25
      proponuję odwiedzić forum o Egipcie >>
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=622
      tam też jest działająca wyszukiwarka

      dodatkowo pożyteczna strona >> www.holidaycheck.pl/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka