Hej Dziewczynki! Postanowiłam załozyć nowy temat..tamtem gdzieś mi zniknął.
Co u Was?
U mnie 25 d.c. temp. 36,9 owu. była prawdopodobnie 12 d.c. czyli dzisiaj 14
dni po owu. Wczoraj pobolewał mnie troszkę dół brzucha (podobnie jak na
okres - ale to nie czas na niego

.Od trzech dni pali mnie zgaga ale to
również mało prawdopodobne aby wskazywała ciążę. Po za tym żadnych objawów
ciąży. Jestem spokojna i wyciszona. Wręcz nieprawdopodobne....

!
@ nieoczekiwana może już przyjść 28 d.c. czyli w najbliższy czwartek.
Więc już niedługo wszystko się okaże...
Pozdrawiam!
Nikola