Gość: kacha
IP: 212.160.183.*
09.08.01, 17:37
Witam Wszystkich z forum.
Potrzebuję namiary na dobrego lekarza we Wrocławiu.
Do tej pory poza zwykłymi wizytami u ginekologa
nie podejmowałam żadnego leczenia.
Zaczynam porządnie sie martwić, bo juz 2 lata starań i nic.
Dziekuje z góry za pomoc.
Kasia