Gość: anitttta
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
01.03.04, 15:07
Czesc dziewczyny- nie jestem w ciąży, ani na razie nie staram się. Z czystej
ciekawości dosyć często jestem na Waszym forum, bo mi się bardzo podobało!!.
Zaznaczam że podobało bo stajecie się coraz bardziej fałszywe wobec siebie-
zaczynacie sobie na wzajem zazdroscić. Na początku pocieszacie daną osobą, a
później gdy okazuje się że jest w ciąży przeszkadza Wam że głośno o tym
mówi.One nie robią tego specjalnie tylko tak samo głośno mówiły o swoich
problemach tak teraz głośno się cieszą!!!Widocznie można sobie wszystkiego
zazdrościć!