Gość: Dominika
IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl
15.04.04, 21:48
Witam wszystkie!
Mam pytanie wciąż powracającego tematu tzn. wiesiołka. Zaczęłam go brać od 2
kwietnia, po 3 - 4 tabl. trzy razy dziennie. Praktycznie ilość śluzu mi się
zwiększyła, ale nie zauważyłam dotąd śluzu płodnego choć to już 14dc. Czy
więc nie doszło jeszcze do owulacji, czy ten wiesiołek gdyby była owulacja
wykazałby ją w śluzie? Dodam, że cały czas lepką , białawą, a nawet
baaaaaaaaardzo niewielkiego zabarwienia brunatnego wydzielinę. Powinnam brać
od 16dc Duphaston, ale chcę jeszcze zaczekać, może coś jeszcze zaiskrzy?