Dodaj do ulubionych

wiesiołek nie ma efektów w cyk. bezowul?czy czekać

IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 15.04.04, 21:48
Witam wszystkie!
Mam pytanie wciąż powracającego tematu tzn. wiesiołka. Zaczęłam go brać od 2
kwietnia, po 3 - 4 tabl. trzy razy dziennie. Praktycznie ilość śluzu mi się
zwiększyła, ale nie zauważyłam dotąd śluzu płodnego choć to już 14dc. Czy
więc nie doszło jeszcze do owulacji, czy ten wiesiołek gdyby była owulacja
wykazałby ją w śluzie? Dodam, że cały czas lepką , białawą, a nawet
baaaaaaaaardzo niewielkiego zabarwienia brunatnego wydzielinę. Powinnam brać
od 16dc Duphaston, ale chcę jeszcze zaczekać, może coś jeszcze zaiskrzy?
Obserwuj wątek
    • ewa.analityk1 Re: wiesiołek nie ma efektów w cyk. bezowul?czy c 15.04.04, 22:07
      generalnie efekty są dopiero w 2-3 cyklu. Ale ja zaczekałabym do 16 dnia, jak
      się śluz nie pojawi to brała ten Duphaston
      • kaja78 wiesiołek 16.04.04, 10:40
        Mam do Was pytanko związane z wiesiołkiem - od którego dnia cyklu należy go
        brać ( bo rozumiem że do owulacji) i ile ta przyjemność kosztuje, można go
        kupić w aptece, czy w sklepach zielarskich ?
        Pozdrawiam
        • Gość: iwka901 Re: wiesiołek IP: *.wroc.zigzag.pl 16.04.04, 17:23
          możesz w 1,2,3,4 itd dc, a bierze się go tylko do owu, bo wywołuje skurcze
          macicy, które mogłyby zaszkodzić ewntualnej ciąży.
          Można go kupić bez recepty i w aptece i w sklepie zielarskim.
          Ja stosuję z firmy GAL , za 100 kapsułek zapłaciłam 16,30.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka