Dodaj do ulubionych

Endometrium

29.12.10, 12:27
Witam,
od 10 miesięcy leczę się hormonalnie i walczę z niepłodnością. Poziomy hormonów mam wyregulowane i miałam robione w 12 dc USG TV. Jajnik prawy o wymiarach 20x15 mm największy pęcherzyk śr. 8mm, lewy jajnik o wymiarach 31x21 mm z pęcherzykiem dominujacym śr. 20,5 mm. Jedno co mnie niepokoi to niejednorodne endometrium o szerokości 7,8 mm oraz rozwarty kanał szyjki 2,9 mm. Czy mam powody do zmartwienia? Nie wiem czy zawiesić starania? Wizytę u lekarza mam dopiero w połowie stycznia.
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Marija
Obserwuj wątek
    • sofi75 Re: Endometrium 29.12.10, 14:29
      a to endometrium to cie niepokoi niby z jakiego powodu?

      Ja tam zazdroszcze - chcialabym sie bez wspomagania doczlapac do 8 mm ...
      • marija123 Re: Endometrium 29.12.10, 14:52
        A to, ze jest niejednorodne o czymś świadczy? A wspomagaczy miałam sporo: Estrve i Luteine kilka miesięcy?
        • marija123 Re: Endometrium 03.01.11, 10:15
          Proszę o opinie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka