marija123
29.12.10, 12:27
Witam,
od 10 miesięcy leczę się hormonalnie i walczę z niepłodnością. Poziomy hormonów mam wyregulowane i miałam robione w 12 dc USG TV. Jajnik prawy o wymiarach 20x15 mm największy pęcherzyk śr. 8mm, lewy jajnik o wymiarach 31x21 mm z pęcherzykiem dominujacym śr. 20,5 mm. Jedno co mnie niepokoi to niejednorodne endometrium o szerokości 7,8 mm oraz rozwarty kanał szyjki 2,9 mm. Czy mam powody do zmartwienia? Nie wiem czy zawiesić starania? Wizytę u lekarza mam dopiero w połowie stycznia.
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Marija