Jak już tu kiedyś pisałam, po kilku latach niepowodzeń i nienajlepszych
doświadczeń w kraju, chcemy spróbować leczenia w Niemczech, może tam się
powiedzie. Wiem, ze ceny sa wyższe, więc chciałabym dowiedzieć się jak
najwiecej przed. REA - na ktorą klinikę się zdecydowałaś, jakie wrażenia?
Rafał - czy mogłbyś napisać coś więcej o tej klinice w Berlinie? Dziewczyny
mieszkające i leczące się w Niemczech - będę wdzięczna za wszystkie
informacje o tamtejszej slużbie zdrowia

)