2motylek
25.05.11, 20:37
Witam,
18.05 miałam inemkę dziś rano 5:00 zrobiłam test pink i nie wiem co mam o nim myśleć po upływie 5 min. była tylko jedna kreska w okienku C a po 10-15 min mąż przyleciał do mnie i pokazał mi test z lekko różową drugą kreską (ledwie widoczna ale jest) co myślicie jestem w ciąży czy już sobie coś wkręcam??