Dodaj do ulubionych

pozostaje tylko czekanie na efekty :-))

IP: 212.244.177.* 02.06.04, 14:05
Witajcie !
Dawno się nie odzywałam, ponieważ byłam dwa tygodnie na zwolnieniu.
Jestem po stymualcji owulacji. Dzisiaj jest mój 23 d.c. Owu miałam 15 d.c.,
nstępnego dnia zaaplikowania mi pregnylu. Bolał mnie strasznie brzuch, w
szczególności jajniki. Tak bardzo, że przytulałam się z mężem z zaciśniętymi
zębami. Wczoraj zrobiłam test i pojawiła się delikatna różowa kreseczka.
Jednak wiem, że zrobiłam go za wcześnie, poniważ po pregnylu powinno się
zrobić test nie wcześniej niz 10 dni od podania. Tak więc nie cieszę się
jeszcze. Choć nie ukrywam, że mam ogromną nadzieję, iż się udało.
Jeśli tak to muszę od razu pędzić do lekarza po jakiś lek na podtrzymanie
ciązy ( oprócz duphastonu)
(poprzednie dwie ciąże poroniłam).

Trzymam za was Wszystkie kciuki !
pozdrawiam
Ewa
Obserwuj wątek
    • Gość: maraguska Re: pozostaje tylko czekanie na efekty :-)) IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 02.06.04, 14:15
      Ewa, zycze Ci z calego serca, aby to byla fasolka!!!
      Czy mozesz mi powiedziec ile duphastonu masz brac w razie ciazy oprocz tego
      drugiego leku (nie znasz czasem nazwy?)
    • Gość: emis.p Re: pozostaje tylko czekanie na efekty :-)) IP: 212.244.177.* 02.06.04, 14:35
      Dziękuję Ci bardzo.
      Teraz biorę od 20 d.c. po jednej dziennie przez 5 dni, ale jeżeli okaże się, że
      jestem w ciąży to mam nie przerywać brania i tez po jednej tabletce dziennie.
      A nazwy tego drugiego leku niestety nie pamiętam. Pierwszy raz ją słyszałam.
      Jak już będę ją znać to Ci napiszę. Może już za kilka dnismile))

      pozdrawiam
      Ewa
      • Gość: kaja Re: pozostaje tylko czekanie na efekty :-)) IP: *.wsm.gdynia.pl 02.06.04, 15:03
        Cześć Ewasmile Ja też jestem po stymulacji owulacji i Pregnylu. Teraz czekam na
        efekt. Mnie również bardzo bolały jajniki i piersi. Przytulanie nie było zbyt
        przyjemne, ale "zadanie domowe" odrobiliśmysmile) Teraz biorę przez 10 dni
        Duphaston. Trzymam za Ciebie kciukasy, żeby się udało. Pozdrawiam serdeczniesmile
        • Gość: kaja Re: pozostaje tylko czekanie na efekty :-)) IP: *.wsm.gdynia.pl 02.06.04, 15:09
          Pewnie masz to samo co ja: obsesyjnie myślę teraz o ciąży. Kłuje mnie coś od
          czasu do czasu w podbrzuszu i nie wiem, czy to jelita czy jajniki. Apetyt mam
          dwa razy większy. Koleżanka w pracy, która nie wie o tym, że się leczę,
          zażartowała "Może Ty jesteś w ciąży?". Ja odpowiedziałam tylko, że bardzo bym
          chciała...smile
      • Gość: maraguska Re: pozostaje tylko czekanie na efekty :-)) IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 02.06.04, 15:08
        Ja biore duzo wiecej, 3 x dziennie po jednej.
        Ale to pewnie sprawa indywidualna.

        > Jak już będę ją znać to Ci napiszę. Może już za kilka dnismile))

        Dziekuje bardzo. Powodzenia!
        Aga
        • judyta10 Re: pozostaje tylko czekanie na efekty :-)) 02.06.04, 15:46
          Ja też czekam na efekty,dziś jest25dc ,biorę 2 *dziennie duphaston a tak
          ogólnie to się żle czuje jestem ciągle zmęczona chce mi się spać i mam
          podwyższoną temperature, testu nie zrobię aż do dnia@ Trzymajcie się powodzenia
    • samanta25 Re: pozostaje tylko czekanie na efekty :-)) 02.06.04, 15:40
      Ewa trzymam kciuki aby to była fasolka smile)
      Chociaż z tego co wiem to po Pregnylu wynik testu może być sfałszowany. Nie
      powinno się robić testu wcześniej niż po 14 dniach od jego stosowania

      Pozdrawiam smile

      __________
      To już niestety 27 cykl starań sad
      www2.fertilityfriend.com/home/samanta/


    • Gość: adiw1 Re: Do emis.p IP: *.dip.t-dialin.net 02.06.04, 16:18
      Witam,
      JA jestem w podobnej sytuacji jak ty.I czekam niecierpliwie na wyniki po tejn
      stymulacji.Czy wiesz moze po ilu dniach od podania pregnylu pojawia sie
      miesiaczka?Po 14?Pytam bo nie mam pojecia jak sie wowczas liczy.Czy moze zalezy
      kiedy pecherzyk pekl?Mam nadzieje ze @ nieprzyjdzie tam razem.Ja tez dwa razy
      poronilam i sie boje.
      Pozdrawiam Cie
      ADi
    • Gość: emis.p Re: pozostaje tylko czekanie na efekty :-)) IP: 212.244.177.* 03.06.04, 10:16
      Witajcie !
      Okazuje się, że jest nas kilka oczekujących. Oby wszystkim nam się udało.
      Ja niedawno w ciągu dwóch dni widziałam trzy bociany i śniło mi się, że
      urodziłam córeczkę. To już chyba obsesja. Mój mąż mówi, że "powinnam się
      wyluzować". Łatwo mówić... Nie przestaję myśleć o tym co się dzieje w moim
      organiźmie. Cały czas wyszukuję u siebie objawów ciąży. No i niby jakieś
      drobnę już są, ale może dlatego, iż chcę aby były ...
      Pozostaje nam tylko czekać.
      Trzymam za nas wszystkie kciuki !!!
      podrowionka
      Ewa
    • Gość: Lahti Re: pozostaje tylko czekanie na efekty :-)) IP: *.net.autocom.pl 03.06.04, 15:09
      Ja też czekam, jestem po inseminacji. Tyle że gino nie dała mi dużej nadziei,
      bo pęcherzyk wygląda jakby nie pękł. Biorę duphastone dwa razy dziennie i chyba
      nie chcę się za bardzo nastawiać, bo boję się kolejnego rozczarowania. Ale może
      jednak... Trzymam kciuki i mam nadzieję, że u ciebie będzie ok.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka