Gość: Kate
IP: *.parpa.pl
14.06.04, 15:52
Może któras z Was coś o tym wie? Zwykle w czasie owulacji boli mnie lewy
jajnik. Tylko lewy, prawy nigdy. Czy to oznacza, ze tylko w lewym są
owulacje? A prawy co? Nie działa? Trochę mnie to martwi, bo w lewym mam
częste zapalenia przydatków, są tam zrosty więc moge mieć problemy z ciążą.
Liczyłam na aktywnosc tego prawego, ale teraz to się zaczęłam zastanawiać.
Skąd ten ból owulacyjny tylko z jednej strony??? W ogóle nic o tym nie wiem.