Witam Was wszystkie Staraczaki
Zakładam nowy wątek, mam nadzieje, ze któraś z Was ma podobny kłopot i być może podsunie mi jakieś nowe pomysły. Od prawie roku staramy się z mężem o dziecko, cykle piękne regularne, odczuwam owulacje, w cyklach monitorowanych pęcherzyki książkowe, badania hormonów płciowych i tarczycy mamy ok. Jajowody drożne. Lekarz za każdym razem składa mężowi gratulacje z powodu jakości nasienia

Wszystko ładnie! pięknie! a ciąży nadal brak... Przez ostatnie dwa cykle robiliśmy IUI, na naturalnym cyklu. Dziś rozpoczynam kolejny cykl

Jak mówi lekarz nie ma przyczyn niewyjaśnionych, jeśli sa kłopoty z płodnością to jakiś problem jest, tyle ze na chwile obecna jeszcze go nie poznaliśmy. Czy któraś z Was ma podobny problem????