magdulka26
14.10.04, 15:30
Kochane zrobiłam dziś test owulacyjny od Ewy i mam II kreski ,jestem w
totalnym szoku nie wiem czy sie cieszyć czy też nie .Dziś mam 19 dc ,zero
objawów tylko siku robię częściej niż zwykle.Jestem poprostu
zaszokowana ,czyzby sie udało i zaszłam jak słoneczko ....????
Jakoś nie mogę w to uwierzyć że to może byc ciąża ...