invicta1
06.12.04, 10:45
walnęłam się o tydzień w obliczeniach cyklu i zamist zrobic badanie 21 dc
zrobiłam 14, ale to mało ważne, bo mogę powtórzyć; natomiast wyszło przy
okazji co innego; otóż w tym cyklu zapomniałam brać duphaston i tak już
zostanie, pierwszy raz poszliśmy na całość w "tych" dniach
(spodziewanych "tych" dniach, bo nie sledzę ovu, ale za to dobrze
policzonych) i wiecie co?-
-mam testować w... Wigilię-ale emocje, chyba się skicham; może to znak jakis
czy co?; musiałam to napisać, bo mnie zatkało, jak zobaczyłam tę Wigilię