nika111
29.12.04, 20:13
Hej! Czy ktoras z Was miala robione hsg w Centrum Damiana w Warszawie??
Przygotowuje sie w styczniu do hsg i moze ktoras z was tez tam
robila.Slyszalam ,ze robia w narkozie,ale czy to jest konieczne,czytalam na
forum,ze nie jest to bardzo bolesny zabieg,wiec czy narkoza konieczna??
Troche sie boje!!!
Pozdrawiam