aga233
05.02.05, 22:24
Cześć Dziewczyny!!! jestem na tym forum poraz pierwszy i mam głęboką
nadzieję że może któraś z was odpowie mi na nurtujące mnie pytanie!
Mianowicie pragniemy z mężem mieć dzidziusia tak jak zresztą większość z was!
Przez prawie trzy lata brałam tabletki anty.(Harmonet), od listopada
przestałam je brać aby móc zostać mamą, ale niestety dalej nic z tego!!!Od
tego czasu niemiałam miesiączki więc poszłam do mojego gina z nadzieją że
może coś drgnęło, ale niestety!!! I oto moje pytanie mój gin przepisał mi
luteinę aby wywołać i po miesiączce kazał na dwa miesiące wrócić do Harmonetu
żeby organizm się wyregulował!!! A potem mamy próbować!!! Czy to jest
normalne żeby ingerować w ogranizm znowu hormonami przecież brałam je przez
trzy lata i dalej wszystko jest nieregularne!!! Boję się że jak wezmę znowu
te tabletki to na nowo rozstroję sobie organizm hormonami i tym bardziej nic
z tego nie będzie! Proszę was jeżeli któraś wie co mi doradzić to czekam na
odpowiedź bo już sama nie wiem co mam robić!!! Czy brać te tabl. czy też
próbować na własną rękę!!!