Dodaj do ulubionych

problem z zajściem w ciąże

05.02.05, 22:24
Cześć Dziewczyny!!! jestem na tym forum poraz pierwszy i mam głęboką
nadzieję że może któraś z was odpowie mi na nurtujące mnie pytanie!
Mianowicie pragniemy z mężem mieć dzidziusia tak jak zresztą większość z was!
Przez prawie trzy lata brałam tabletki anty.(Harmonet), od listopada
przestałam je brać aby móc zostać mamą, ale niestety dalej nic z tego!!!Od
tego czasu niemiałam miesiączki więc poszłam do mojego gina z nadzieją że
może coś drgnęło, ale niestety!!! I oto moje pytanie mój gin przepisał mi
luteinę aby wywołać i po miesiączce kazał na dwa miesiące wrócić do Harmonetu
żeby organizm się wyregulował!!! A potem mamy próbować!!! Czy to jest
normalne żeby ingerować w ogranizm znowu hormonami przecież brałam je przez
trzy lata i dalej wszystko jest nieregularne!!! Boję się że jak wezmę znowu
te tabletki to na nowo rozstroję sobie organizm hormonami i tym bardziej nic
z tego nie będzie! Proszę was jeżeli któraś wie co mi doradzić to czekam na
odpowiedź bo już sama nie wiem co mam robić!!! Czy brać te tabl. czy też
próbować na własną rękę!!!
Obserwuj wątek
    • pola77 Re: problem z zajściem w ciąże 06.02.05, 18:39
      Troche to się wydaje bez sensu, że po długim braniu antyków i dwóch miesiącach
      przerwy lekarz przepisywał te same leki. Tyle czasu je brałaś i nagle po tych
      dwóch miesiącach ma się coś zmienić? Nie rozumiem.

      Może skonsultuj się z innym lekarzem. (Szybko, żeby nie stracić czasu jeżeli on
      też kazałby brać leki).
    • piegoosek Re: problem z zajściem w ciąże 06.02.05, 18:57
      witaj Aga, luteinke bierz na pewno, ona spowoduje, ze okres wroci, i na pewno
      skonsultuj sie z innym lekarzem! moze masz jakies inne zaburzenia, stad taka
      decyzja Twojego lekarza? powinin najpierw zlecic badania hormonow jak tylko
      okres wroci! musisz znalezc przyczyne dlaczego go nie ma!
      pozdrowienia!
    • lidek0 Re: problem z zajściem w ciąże 07.02.05, 07:25
      Zapraszam na moje forum /link w podpisie/ tam dowiesz się co ikiedy badać.
      Tabletki anty powodują często zaburzenia hormonalne, które utrudniają
      zaciążanie bądź są przyczyną poronien, więc nei bardzo rozumiem postępowanie
      Twojeo gina. Konie cznie zrób badania i idź do innego gina.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka