Dodaj do ulubionych

endometrioza-pytanie

04.05.05, 15:19
Moja przyjaciółka ma endometriozę. Diagnoza była potwierdzona laparoskopią.
Niestety mieszka w tzw. mysiej dziurze, gdzie jest dwóch ginów sad Jej
leczenie przebiega nastepująco: zastrzyk na wywołanie @, parę dni przerwy i
kolejny zastrzyk na zatrzymanie @. Do tego duphaston od połowy cyklu i clo.
Mam pytanie, czy któras z Was jest podobnie leczona, czy tez inaczej.
Chciałabym umówić ją do gina we Wrocławiu, ale jeśli to leczenie jest ok, to
przeciez nie ma sensu.
Obserwuj wątek
    • agat78 Re: endometrioza-pytanie 04.05.05, 15:28
      Hej,
      pierwsze słysze o takim leczeniu endometriozy, ale może jeszcze nie wiem
      wszystkeigo.

      Ja mam leczoną endo poprzez wywołanie sztucznej menopauzy za pomocą zastrzyku
      diphereliny 3,75. Wzięłam już ich 3. 1 raz na miesiąc. W tej chwili czekam na
      @, która mam zatrzymaną od lutego. Wiem też, że dziewczyny łykają różne
      pigułki. Wszystkie leki stosuje się aby całkowicie zatrzymać okres na kilka
      miesięcy.

      Poniżej podaje Ci linka na inne forum dot. endometriozy
      www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=22314
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka