anna-joanna 13.02.06, 09:02 Właśnie, opwowaidaj szybko jak było w Białymstoku. Wszystko, wszystko, wszystko. Tutaj albo na priva. Na pewno będę miałą milion pytań Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anna-joanna Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 10:16 Myślałam, że rafulka zapomniała wklepić linku z jakimś postem bacardi o wizycie w B., dlatego pytałam "Gdzie?" Odpowiedz Link Zgłoś
korlewna Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 10:38 hihihi....to sobie pogadałyscie Odpowiedz Link Zgłoś
bacardi2003 Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 13:48 tak więc kochane! byłam a owszem, lekarz przesymatyczny (wg mnie ) n początku mnie rozbawił tekstem "a skąd to mnie przywiało??" wysłuchał, przebadał, a że byłam w 11dc zalałam go śluzem (wstyd ), sprawdził wsio w porządeczku u mnie tylko zdjęcia do podręczników robić!! no ale jak zobaczył wyniki mojego m to powiedział że nie dziwi się że nie mamy dzieciaczka , no bo co my tam mamy n i c !! więc stanęłam w obronę mojego m i już jedyny minus to może że troszkęza szybko cała wizyta przebiegła, ale co się chciałam dowiedzieć to się dowiedziałam! mam przepisane antyki na 21dni 21dnia diferelinka dokładnie po 14 wizyta w białym, oznaczenie estradiolu i rozpisanie gonali po pięciu dniach kolejna wizyta i już podglądanko tak więc pod koniec marca zaczynam antyki, więc czekam na przedostatnią @ mam nadzieję chatkę mam już zarezerwowaną, zbieram jeszcze pieniązki (doc powiedział że powinnam w 6 tyś się zmieścić)+ pobyt, jestem w trakcie załatwiania lekarstw, muszę pozamykać sprawy w pracy i mam nadziejębyć w ciąży inaczej byćnie może!!! przepraszam że nie napisałam ale udzieliłam się na bocianie, gdzie zapraszam i w KPM więc tu już nie pisałam więc jak macie pytania proszę śmiało Odpowiedz Link Zgłoś
kkkkk4 Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 13:55 Pytałaś moze co z tym domniemanym zakazem in vitro w Polsce? Podaj linka na bociana do swojej wypowiedzi, bo ja się wogóle na bocianie nie mogę znaleźć.. Odpowiedz Link Zgłoś
bacardi2003 Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 14:11 o certyfikat nie pytałam bo sprawa wypłynęła po mojej wizycie www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=29141 wchodzisz na stronę bociana-po lewej stronie masz wejscie "forum bociana"-j się udzilam jak narazie na 1 wątku-w grupie "to co poza tematem"-"podadajmy"+kto się leczy w Białym zapraszam Odpowiedz Link Zgłoś
bacardi2003 Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 14:12 oczywiście kartkujesz sobie strony Odpowiedz Link Zgłoś
anna-joanna Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 14:12 Tak jak napisałam wcześniej mam milion pytań. Więc zaczynam: 1. U kogo byłaś? Bo, że w AM Białystok to już się wcześniej dogadałyśmy. Płaciłaś za tę wizytę? Ile? 2. Po antykach jedziesz do Białegostoku i tam zostajesz czy bedziesz tam "wpadać" na kilka pierwszych wizyt (nie wiem jak daleko masz do B.)? 3. Wszystkie szczegóły na temat "chatki" poproszę - gdzie, za ile, na ile, itd. 4. Link z bociana poproszę (KPM???). 5. No i jeszcze to o co pytała kkkkk4 - mówili coś Ci tam o ewentualnym embargo na IVF w najbliższym czasie? Ciąg dalszy pytań zapewne nastapi Odpowiedz Link Zgłoś
bacardi2003 Re: anno 13.02.06, 14:17 1. docent Szamatowicz (młody) 2. tylko 80 pln z usg, piszę tylko bo u siebie płacę 120 3. po antykach czyli 21dnia robię zastrzyk z difereliny sama na miejscu i równo po 14 dniach jadę tam, na oznaczenie estradiolu i rozpisanie gonali chyba tam zostanę ponieważ kolejna wizyta jest za 5 dni i już tam się zostaje do transferu, więc przeliczając koszty podróży chyba lepiej jest zostać te 5dni dłużej, zresztą pod koniec już mój mężulek dojedzie 4. link z bociana jest u góry wraz z instrukcją obsługi, KPM to klub przyszłych mam, forum zamknięte gazety, można tam wejśc z polecenia, jak chcesz mogę polecić Cię 5. patrz powyżej ) Odpowiedz Link Zgłoś
anna-joanna Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 14:17 No oczywiście pytanie milion i pierwsze: Jakie badania miałaś ze sobą, co jeszcze masz zrobić? Odpowiedz Link Zgłoś
bacardi2003 Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 14:21 miałam tylko spermiogram, cytologię i prl ponieważ ja nie miałam, nigdy żadnych problemów, z lekarzem kontaktowałam się przez bociana i nie kazał mi nic innego robić przed pierwszą wizytą poza jeśli ma się skończone 35 lat hormon tarczycy, a ja nie mam teraz muszę dorobić tylko hiv (obydwoje) i ja żółtaczkę na własną rękę zrobię toxo (na różyczkę chorowałam to nie) i ekg (chodzi o znieczulenie, choć ja byłam w narkozie pełnej już kilka razy to wolę przed każdą serduch sprawdzić Odpowiedz Link Zgłoś
rafulka Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 14:29 Czytam Bacardi, że jesteś pozytywnie zakręcona. Tak trzymaj. Mam nadzieję, że razem będziemy juz niebawem wymieniać się poglądami na temat rosnących brzuszków (hi, hi) Odpowiedz Link Zgłoś
bacardi2003 Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 14:39 oczywiście że będziemy się wymieniać!!!! czego serdecznie Tobie i innym oczekujacym życzę!!) Odpowiedz Link Zgłoś
anna-joanna Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 14:29 Dzięki za błyskawiczną odpowiedź Jeszcze poproszę o szczegóły "chatki" - gdzie, za ile, etc. Bije z Ciebie taki optymizm, że rzeczywiście ciężko uwierzyć, że mogłoby Wam nie wyjść Ja sie obawiam, że moja wizyta przesunie się z marca na jakis późniejszy miesiąć. Niestety Odpowiedz Link Zgłoś
dagps Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 14:35 ja oczywiscie tez jestem wszystkiego bardzo ciekawa, bo z mlodym szmatowiczem mam zamiar zdradzic domitrza jak mnie nie zacznie leczyc w kwietniu. Odpowiedz Link Zgłoś
bacardi2003 Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 14:34 pewnie że jestem pozytywnie zakręcona, będę w ciąży i już!! ) nie mogę dopuszczać innej myśli, inaczej to wszystko nie miałoby sensu mieszkanie wynajmuję, kontakt przez bociana, zresztą nawet w gabinecie docenta można ofertę znależć do wyboru więc masz albo wynajęcie mieszaknia, albo kwatery (ale te naj są poza Białym) więc trzeba mieć na miejscu samochód, albo akademik, albo jeśli prywatna klinika to ich własny hotelik Odpowiedz Link Zgłoś