Dodaj do ulubionych

Bacardi - opowiadaj!

13.02.06, 09:02
Właśnie, opwowaidaj szybko jak było w Białymstoku. Wszystko, wszystko,
wszystko. Tutaj albo na priva. Na pewno będę miałą milion pytań smile
Obserwuj wątek
    • rafulka Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 09:13
      Tutaj
      • anna-joanna Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 09:40
        Gdzie?
        • dagps Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 09:58
          opowiadaj tutaj
          • anna-joanna Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 10:16
            Myślałam, że rafulka zapomniała wklepić linku z jakimś postem bacardi o wizycie
            w B., dlatego pytałam "Gdzie?"
            smile
            • korlewna Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 10:38
              hihihi....to sobie pogadałyscie wink
              • rafulka Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 10:54
                Hi, hi
                • dagps Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 13:11
                  smile
    • bacardi2003 Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 13:48
      tak więc kochane!
      byłam a owszem, lekarz przesymatyczny (wg mniesmile )
      n początku mnie rozbawił tekstem "a skąd to mnie przywiało??" wysłuchał,
      przebadał, a że byłam w 11dc zalałam go śluzem (wstyd smile ), sprawdził
      wsio w porządeczku u mnie tylko zdjęcia do podręczników robić!!
      no ale jak zobaczył wyniki mojego m to powiedział że nie dziwi się że nie mamy
      dzieciaczka , no bo co my tam mamy n i c !!
      więc stanęłam w obronę mojego m i już
      jedyny minus to może że troszkęza szybko cała wizyta przebiegła, ale co się
      chciałam dowiedzieć to się dowiedziałam!

      mam przepisane antyki na 21dni
      21dnia diferelinka
      dokładnie po 14 wizyta w białym, oznaczenie estradiolu i rozpisanie gonali
      po pięciu dniach kolejna wizyta i już podglądanko

      tak więc pod koniec marca zaczynam antyki, więc czekam na przedostatnią @ mam
      nadzieję

      chatkę mam już zarezerwowaną, zbieram jeszcze pieniązki (doc powiedział że
      powinnam w 6 tyś się zmieścić)+ pobyt, jestem w trakcie załatwiania lekarstw,
      muszę pozamykać sprawy w pracy i mam nadziejębyć w ciąży inaczej byćnie może!!!

      przepraszam że nie napisałam ale udzieliłam się na bocianie, gdzie zapraszam i
      w KPM
      więc tu już nie pisałamsad

      więc jak macie pytania proszę śmiało
      • kkkkk4 Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 13:55
        Pytałaś moze co z tym domniemanym zakazem in vitro w Polsce? Podaj linka na
        bociana do swojej wypowiedzi, bo ja się wogóle na bocianie nie mogę znaleźć..
        • bacardi2003 Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 14:11
          o certyfikat nie pytałam bo sprawa wypłynęła po mojej wizycie

          www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=29141
          wchodzisz na stronę bociana-po lewej stronie masz wejscie "forum bociana"-j się
          udzilam jak narazie na 1 wątku-w grupie "to co poza tematem"-"podadajmy"+kto
          się leczy w Białym
          zapraszam
          • bacardi2003 Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 14:12
            oczywiście kartkujesz sobie strony
      • anna-joanna Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 14:12
        Tak jak napisałam wcześniej mam milion pytań. Więc zaczynam:
        1. U kogo byłaś? Bo, że w AM Białystok to już się wcześniej dogadałyśmy.
        Płaciłaś za tę wizytę? Ile?
        2. Po antykach jedziesz do Białegostoku i tam zostajesz czy bedziesz
        tam "wpadać" na kilka pierwszych wizyt (nie wiem jak daleko masz do B.)?
        3. Wszystkie szczegóły na temat "chatki" poproszę - gdzie, za ile, na ile, itd.
        4. Link z bociana poproszę (KPM???).
        5. No i jeszcze to o co pytała kkkkk4 - mówili coś Ci tam o ewentualnym embargo
        na IVF w najbliższym czasie?
        Ciąg dalszy pytań zapewne nastapi smile
        • bacardi2003 Re: anno 13.02.06, 14:17
          1. docent Szamatowicz (młody)
          2. tylko 80 pln z usg, piszę tylko bo u siebie płacę 120
          3. po antykach czyli 21dnia robię zastrzyk z difereliny sama na miejscu i równo
          po 14 dniach jadę tam, na oznaczenie estradiolu i rozpisanie gonali
          chyba tam zostanę ponieważ kolejna wizyta jest za 5 dni i już tam się zostaje
          do transferu, więc przeliczając koszty podróży chyba lepiej jest zostać te 5dni
          dłużej, zresztą pod koniec już mój mężulek dojedzie
          4. link z bociana jest u góry wraz z instrukcją obsługi, KPM to klub przyszłych
          mam, forum zamknięte gazety, można tam wejśc z polecenia, jak chcesz mogę
          polecić Cię
          5. patrz powyżej

          smile)
    • anna-joanna Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 14:17
      No oczywiście pytanie milion i pierwsze: Jakie badania miałaś ze sobą, co
      jeszcze masz zrobić?
      • bacardi2003 Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 14:21
        miałam tylko spermiogram, cytologię i prl ponieważ ja nie miałam, nigdy żadnych
        problemów, z lekarzem kontaktowałam się przez bociana i nie kazał mi nic innego
        robić przed pierwszą wizytą poza jeśli ma się skończone 35 lat hormon tarczycy,
        a ja nie mamsmile
        teraz muszę dorobić tylko hiv (obydwoje) i ja żółtaczkę
        na własną rękę zrobię toxo (na różyczkę chorowałam to nie) i ekg (chodzi o
        znieczulenie, choć ja byłam w narkozie pełnej już kilka razy to wolę przed
        każdą serduch sprawdzić
        • rafulka Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 14:29
          Czytam Bacardi, że jesteś pozytywnie zakręcona. Tak trzymaj. Mam nadzieję, że
          razem będziemy juz niebawem wymieniać się poglądami na temat rosnących
          brzuszków (hi, hi)
          • bacardi2003 Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 14:39
            oczywiście że będziemy się wymieniać!!!!
            czego serdecznie Tobie i innym oczekujacym życzę!!smile)
            • rafulka Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 14:42
              Ja też w to mocno wierzę.
        • anna-joanna Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 14:29
          Dzięki za błyskawiczną odpowiedź smile
          Jeszcze poproszę o szczegóły "chatki" - gdzie, za ile, etc.
          Bije z Ciebie taki optymizm, że rzeczywiście ciężko uwierzyć, że mogłoby Wam
          nie wyjść smile
          Ja sie obawiam, że moja wizyta przesunie się z marca na jakis późniejszy
          miesiąć. Niestety sad
          • dagps Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 14:35
            ja oczywiscie tez jestem wszystkiego bardzo ciekawa, bo z mlodym szmatowiczem mam zamiar zdradzic domitrza jak mnie nie zacznie leczyc w kwietniu.
    • bacardi2003 Re: Bacardi - opowiadaj! 13.02.06, 14:34
      pewnie że jestem pozytywnie zakręcona, będę w ciąży i już!! smile)
      nie mogę dopuszczać innej myśli, inaczej to wszystko nie miałoby sensu
      mieszkanie wynajmuję, kontakt przez bocianasmile, zresztą nawet w gabinecie
      docenta można ofertę znależć
      do wyboru więc masz albo wynajęcie mieszaknia, albo kwatery (ale te naj są poza
      Białym) więc trzeba mieć na miejscu samochód, albo akademik, albo jeśli
      prywatna klinika to ich własny hotelik
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka