Dodaj do ulubionych

Do dracenka11

29.08.06, 22:31
dziękuje za informacja, ale mam pytanie czy koniecznie trzeba leczyć sie na
Polnej? 9 lat temu leczyliśmy się a własciwie jak teraz na to patrze z
dystansu to my dopiero zaczynalismy leczenie bo trwało ono moze z poł roku i
zrezygnowalismy własnie przez lekarzy z Polnej przez ich podejscie do nas no
i wogle zle sie czułam np. przy inseminacji a robiłam ja tylko raz i sobie
odpuscilismy.Korzystalismy z leczenia u lekarzy: dr.Bruszewski dr Szymczak dr
Konieczny ktory najbardziej nas zraził.
dziekuje i pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • dracenka11 Re: Do dracenka11 30.08.06, 09:48
      nigdy nie słyszałam o tych lekarzach, o których piszesz. 9 lat to szmat czasu,
      zwłaszcza w medycynie. Ja miałam kilka inseminacji( teraz jestem w ciąży) i
      byłam zadowolona z traktowania na POlnej, wiadomo, że to nic przyjemnego ale dla
      mnie liczy się skutek i kompetencja lekarzy. Uważam,że akurat ci lekarze wiedzą
      co robią, cały czas się douczają, jeżdżą po świecie na konferencje dot. leczenia
      niepł. a potem od razu wprowadzają nowości w czyn. Miałam również doczynienia (
      na samym początku) z prywatną kliniką Invitromedica w Poznaniu ale szybko z
      tamtąd uciekliśmy, zresztą można poczytać na bocianie. Jedynie nad czym się
      jeszcze zastanawialiśmy to nad NOVUM w Warszawie, ale tam to już trzeba jechać z
      workiem pieniędzy. pozdrawiam i dajcie znać, co i jak...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka