iwona.krzychu2
29.08.06, 22:31
dziękuje za informacja, ale mam pytanie czy koniecznie trzeba leczyć sie na
Polnej? 9 lat temu leczyliśmy się a własciwie jak teraz na to patrze z
dystansu to my dopiero zaczynalismy leczenie bo trwało ono moze z poł roku i
zrezygnowalismy własnie przez lekarzy z Polnej przez ich podejscie do nas no
i wogle zle sie czułam np. przy inseminacji a robiłam ja tylko raz i sobie
odpuscilismy.Korzystalismy z leczenia u lekarzy: dr.Bruszewski dr Szymczak dr
Konieczny ktory najbardziej nas zraził.
dziekuje i pozdrawiam.